Access Bar Eğitimi

Blog geri dön

Access Bar Eğitimi

Access Bar Eğitimi

Herkesin baş bölgesinde bulunan 32 adet enerji noktası mevcuttur.  Bu noktalara bar adı verilmektedir. Access bar eğitimi ile bu noktalara dokunularak birikmiş olan enerji boşaltılıp zihinsel temizlik sağlanır. Birçok sorun, ruhsal rahatsızlık, kötü alışkanlık ve hastalık için biriken kötü enerjinin boşaltılıp yeni enerji akımı sağlanması olumlu etki getirmektedir. İlk seansta büyük bir etki gözlenmekte ve 5. seansa kadar hızlı bir değişim sağlanmaktadır. 5 seanstan sonra değişim yavaşlamakta ama devam etmekte, 10 seans sonuna gelindiğinde ise problemli olan konudan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır. Access bar eğitimi ile maksimum fayda sağlamak için kişilerin kendi isteğiyle bu uygulamalara katılmış olması, inanç göstermeleri ve değişime niyetli olmaları temel kuraldır. Dünya üzerinde yaygın bir şekilde kullanılan uygulama uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe ve ruhsal bozukluklar için hızla tedavi sağlamaktadır. Danışanlarım ile düzenlediğim seanslarda olabildiğince hızlı ve sağlam etkiler almak için çalışmalar yapmaktayım. Sizlerde ailemize katılabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz.

Access Bar Eğitimi Nasıl Verilir?

Access bar uygulaması ile tanışılan ilk alan access bar semineridir. Bu eğitimi bir kez aldığınızda uygulayıcı olur ve siz de seanslar uygulayabilirsiniz. Eğitimi 2. ve 3. kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir eğitmen olabilirsiniz. Access bar eğitimi ile sizlere enerjinin gücünü, sağlayabileceği değişimleri ve enerjinizi yöneterek hayatınızı değiştirebilmeyi anlatmaktayım.

 Eğitimlerde öncelikli olarak teorik bilgi verilir ve ardından eğitim videoları izletilir. Son aşamada ise eğitime katılan kişiler eşleştirerek, eğitmen gözetiminde birbirlerine ikişer seans dokunma uygulaması gerçekleştirirler. Böylelikle eğitime katılan her kişi 2 seans uygulama yapmış ve 2 seans uygulama almış olur. Her bir seans 1 saat 15 dakika gibi bir süreç almaktadır. Eğitim sonunda eğitime katılan her kişi 2 seans access bar uygulaması almış, enerji seviyesini değiştirmiş ve lisanslı bar uygulayıcısı olmuş olacaktır. Uygulamalar esnasında enerji noktalarında ani enerji değişimleri olacağı için kişiler istemsizce seğirme, ürperme, esneme, gülme, uyuyakalma gibi tepkiler verebilmektedir. Access bar uygulamasını herkes hayatında en az bir kez deneyimlemelidir. Bu uygulama hayatınızda büyük değişimler sağlayacaktır. Sonrasında kendinizi stresli, kararsız, sıkıntılı hissettiğiniz ya da herhangi bir problem yaşadığınız dönemlerde yeni bir eğitime katılıp yeni bir uygulama alabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım