Access Bar Nedir?

Blog geri dön

Access Bar Nedir?

Access Bar Nedir?

Fiziksel, ruhsal ve zihinsel konularda kişileri rahatlatmayı hedef alan, özellikle psikolojik sorunlar üzerinde büyük bir etkisi bulunan uygulama access bar adı ile anılmaktadır. Access bar nedir diye bakacak olursak, baş bölgesinde bulunan 32 ayrı enerji noktasına dokunularak enerji boşalımı sağlanmasıdır. Birkaç seans halinde uygulanan dokunma işlemi ilk 5 seansta büyük bir fark yaratmaktadır. Uygulamadan en üst seviyede yararlanabilmek için kişinin kendisini hazır hissetmesi ve uygulamaya inanması en büyük etkenlerdendir. Kişinin değişime niyetli olması ise ana kuraldır. Bu uygulamanın faydası bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Access bar uygulamasının amacı duygu, düşünce, inanç, karar gibi kişiye ait olguların kişinin beyninde depolanarak elektriksel olarak oluşturmuş olduğu yükün boşaltımıdır.

Access bar nedir sorusunun cevabı, enerji noktalıdır. Bu noktalar toplam 32 adet olmakta, baş bölgesinde bulunmakta ve her bir nokta başka bir duygu ve düşüncenin enerjisini depolamaktadır. Bu enerji noktaları güç, yaşlanma, cinsellik, para gibi yaşamımızdaki farklı bir alan ile ilgili duygu, düşünce, fikir, tutum, karar ve inançları depolar. Hangi konuyla ilgili bara dokunursanız, o alanda kilitli kalmış enerjiyi temizlemeye başlarsınız. Enerjinizi değiştirdiğinizde yaşamınızın o bölümüne olan bakış açınızı değiştirmiş olursunuz. Dolayısıyla Access bar çalışmalarımızla yaşamınıza farklılık getirerek değişime başlamanızı sağlamaktayız. Benimle birlikte çıkacağınız bu yolculukta sizleri yepyeni ve son derece olumlu gelişmeleri içinde barındıran bir süreç beklemektedir.

Access Bar Nedir ve Uygulanma Amacı Nedir?

Başınızda bulunan barlara dokunduğumuzda yaşamınızın sizin için sıkıntılı ve problemli olan kısımlarını değiştirmeye başlarsınız. Bar olarak adlandırılın bu noktalar zamanla kötü enerji dolar ve sizi boğmaya başlar. Access bar nedir sorusunu yanıtlamak uygulamanın amacını net bir şekilde anlatmaya yardımcı olacaktır. Access bar uygulaması ile bu noktalar çalıştırılarak birikmiş olan manyetik enerjinin serbest bırakılması ve zihnin rahatlatılması sağlanır.  Bir kez uygulandığında barlar çalışmaya başlar ve yaşamın geri kalan kısmında enerjiyi serbest bırakmaya devam ederler.  Bu nedenle 1 seanslık çalışma bile yeterli olabilmektedir. İlerleyen zamanlarda uygulanacak her seansta rahatlama katlanarak artabilmektedir.  Enerjinin varlığına inanan herkes gönüllü olduktan sonra uygulamamızdan faydalanabilir ve yarar görebilir. Access bar uygulamasının ana amacı bilinçaltı temizliğidir. Access bar uygulamaları depresyon, intihar eğilimi, anksiyete bozuklukları, uyuşturucu ve alkol bağımlılığı, stres, gerilim, ani üzüntü, yorgunluk, tükenmişlik, hiperaktivite gibi konularda büyük değişim sağlayabilmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım