Access Bars Ağrıları Gidermeye Yardımcı Olabilir mi?

Blog geri dön

Access Bars Ağrıları Gidermeye Yardımcı Olabilir mi?

Access Bars, Ağrıları Gidermeye Yardımcı Olabilir mi?

Bilim insanları, ağrı fenomenini, nereden geldiğini, ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmayı ve ağrıyı nasıl giderebileceklerini anlamak için onlarca yıldır araştırıyorar
Tamamen farklı bir olasılık mevcutsa ne olur?
Ya acının “nedeni” bizim düşündüğümüz gibi değilse?
Bilim bize dünyada çok fazla serbest enerji olduğunu söylüyor. Ancak, dünyadan ayrı olduğumuza karar verdiğimizde, ona olan erişimimizi keseriz. Etrafınızdaki dünyaya erişebilseydiniz ve vücudunuzun ona erişmesine izin verseydiniz, bedeniniz özünde kendi enerji kaynağı olurdu.
Böylece, Access Bars’ın yaptığı şey, siz ve mevcut enerji arasındaki duvarları eritir, böylece farkındalığınıza erişebilir ve bedeninizde rahatsızlık yaratan şeyi kolayca değiştirebilir ve onu değiştirmeye davet edebilirsiniz.

Bunun açığa çıkışı herkes de farklı olabilir.

Yakın zamanda bir kadın Access Bars sınıfına girdikten sonra ağrılarında önemli bir azalma olduğunu bildirdi:
“İki yıl önce ayaklarımın, ellerimin ve kalçalarımın osteoartriti olduğu söylendi. Çok fazla acı çektim, hiç uyuyamadım ve günde birkaç kez bir seferde en az 4 defa olmak üzere pek çok ağrı kesiciyi yuttum. Geçen Kasım ayında, Access Bars Class’ı aldım ve hemen ardından ağrının daha az olduğunu fark ettim. Pelvisimde daha fazla gevşeme ve bacaklarımda daha az yayılan ağrı hissettim. 2. Bar Sınıfımdan sonra daha az acı çektim ve Ocak ayında onunla beraber Access Facelift Sınıfından sonra aniden acısız oldum! Daha iyi bir yaşam kalitesi için ağrı kesicilere ihtiyacım yok ve sevinç duyuyorum! Tekrar hareket edebilirim, sağlıklı uyuyabilirim ve acısızyım! Bu beni çok minnettar ve mutlu ediyor. İnsanların hayatlarını gerçekten değiştiriyor ve… başka ne mümkün ve daha neler yapılabilir? Yarattığınız her şey için çok teşekkür ederim ve .. başka ne mümkün? ” Bundan daha iyisi nasıl olur? Her gün dünyadaki yüz binlerce insandan bunun gibi hikayeler duyuyoruz.Bununla birlikte access de MTVSS dediğimiz araç hastalıkların yok olmasına bile sebep oluyor.
Kişi de var olan güçlü enerjiler hastalığa sebep olan etmenleri yok edebiliyor. Bir çok danışanımda denediğim bir yöntemdir

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım