Access Bars Uygulaması

Blog geri dön

Access Bars Uygulaması

Access Bars Uygulaması

Yaşadığımız tüm deneyiler, iyi veya kötü anılar bir şekilde bilinçaltımızda kayıt altına alınır ve biz farkında olmasak da hayatımızın genel akışını önemli ölçüde etkiler. İnsanlardaki genel ruh hali olumsuz durumlara daha fazla yoğunlaşma ve bu konular üzerine daha fazla eğim göstermek üzerine olduğundan dolayı da bu bilinçaltı kayıtları genel olarak hayatımızı olumsuz etkiler. Access Bars uygulaması ile bu durumu değiştirmek ve düzeltmek mümkündür. Uygulamada amaç beynimizi etkileyen 32 bars noktasına dokunmak ve doğru kayıtlar oluşturmaktır. Bu uygulama sayesinde kötü kayıtların yerine iyi ve olumlu kayıtlar eklenir. Bu konuda ancak bilinmesi gereken önemli bir konu vardır ki o da kayıtların tamamen silinemeyeceğidir. Yani aslında yapılan işlem kötü kayıtların yanına iyi kayıtlar eklemek ve bu sayede iyi kayıtların baskınlığını artırarak kötü kayıtların etkinliğini azaltmaktır.

Access Bars uygulaması uzun yıllardır kullanılan ancak son yıllarda popüler olmuş bir uygulamadır. Uygulamanın yaygınlaşması ile birlikte birçok insan oldukça faydalarını görmüş ve bu etkin yöntemi kullanmaya başlamıştır. Tabi bununla birlikte bunu ticarete döndüren ve bu yöntemle para kazanmayı amaç edinen kişilerde ortaya çıkmıştır. Bu kişilerden uzak durmak ve aynı zamanda da yöntemin faydalarından yararlanmak için yapmanız gereken doğru kişiler ile irtibat kurmaktır. Bu konuda insanlara elimden geldiğince fayda sunmaya ve yöntem sayesinde ciddi bir iyileşme yaşamalarına olanak tanıyorum. Benimle iletişime geçerek sizlerde en doğru adresten yönteme ilişkin en doğru bilgilere ulaşabilir ve bu konuda sunmuş olduğum seanslara katılabilirsiniz.

Access Bars Uygulaması Hangi Konularda Etkili

Bu terapi yönteminin doğrudan veya dolaylı olarak etkili olduğu birçok önemli konu bulunmaktadır. Access Bars uygulaması öncelikle bilinçaltı temizliği olduğundan dolayı kişilerin ruhsal sorunları üzerinde oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Çünkü zihni rahatlayan birey daha sağlıklı düşünme ve daha sağlıklı kararlar alma gibi imkâna sahip olmaktadır. Böylece hastalıklara yakalanma riski vesaire gibi konulara çok daha uzak olmaktadır. Bilindiği gibi birçok önemli hastalığın temel nedeni psikolojik sorunlar olmaktadır. Bu yöntem ile bu önce psikolojik sorunlar ortadan kalkmakta ve daha sonra da kişi daha sağlıklı bir psikolojiye sahip olmaktadır. Bu da hayatını doğru yönetme ve daha pozitif olmasını sağlamaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım