Bioreprogramming Eğitimi

Blog geri dön

Bioreprogramming Eğitimi

Bioreprogramming Eğitimi

Bioreprogramming eğitimi temel olarak biyolojik şifre çözme ve sinir dili programlama eğitimlerine dayanmaktadır. Eğitim bilinçaltını temizleme ve hastalıklara neden olan sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılmasını sağlamaktadır. Bu eğitim ile hastalıkların ve problemlerin ardındaki gerçek nedenler saptanarak bu konularda iyileşme sağlanır. Bioreprogramming eğitimi konu hakkında insanları bilinçlendirebilecek düzeyde bir eğitmen tarafından rehberlik sağlanmasıyla gerçekleştirilir. Amaç, insanların bedensel ya da zihinsel şifalarını bulmaları için onlara yol göstermek ve çıkış yolunu bulmalarını sağlamaktır.

Başkalarına şifacı olabilmek adına psikologlar, psikoterapistler, terapistler, diyetisyenler, doktorlar, hemşireler, sağlık çalışanları ve alternatif enerji terapistleri, yaşam koçları, yaşam danışmanları bioreprogramming eğitimi programlarına katılabilmektedirler. Bunun dışında isteyen herkes benimle irtibata geçerek hem Bioreprogramming eğitimi hem de seansları alabilir.

Bioreprogramming Eğitimi Aşamaları Nelerdir?

Eğitim programı birkaç basamak halinde uygulanmaktadır. Bu aşamaları şu şekilde özetlemek mümkündür;

  • İlk adımda hastalıklarda duygular ve çözümler ele alınır. Beynin hastalıklar ve olumsuz davranışlar açısından nasıl bir savunma yaptığı, bu hastalık ve olumsuz davranışların kaynağı ve geçmişten biriken duygular incelenir. Hastalıkların ve bu hastalıkların duygusal karşılığı arasındaki ilişki ‘biyolojik sözdizimi’ yöntemiyle incelenir. Bilinçaltının işleyişi, duygusal çatışmalar, bu çatışmaların sindirim sistemi üzerindeki etkisi ve sebep olduğu hastalıklar bu aşamada öğrenilecek en önemli noktalardır.
  • İkinci adım ‘iyileşme özgürlüğü’ dür. Bu adımda hastalıklar ve istenmeyen davranışların duygusal travmalar sonucu oluştuğu bilinerek, vücudun biyolojik olarak nasıl çalıştığına bakılır, alt nedenler incelenir. Hastalık ve olumsuzlukların bilinçaltında yatan ana nedenleri çözülür. Gebelik sırasında anne karnındaki bebeğe annenin yaşadığı olumsuzlukların nasıl yüklendiği ve sonrasında o bebeğin hayatına nasıl etkileri olduğu bu aşamada aktarılacaktır. Bu bölümde yaşanan duygusal çatışmaların üreme sistemi üzerindeki etkileri ve neden olduğu hastalıklar incelenmektedir.
  • Üçüncü adımda dengeleme eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlerde kısıtlayıcı inançlar, inançların değiştirilmesi ve nasıl değiştirebilecek konularında çalışmalar yapılmaktadır. Derinlerde yatan iç çatışmalar çözülerek başkalarına da şifacı olarak yardım edebilmek öğretilir. Depresyon, duygusal tükenmişlik ve dolaşım sistemi hastalıklarının bilinçaltı sebepleri bu aşamada incelenir. Dengeli bir gelecek kurmanız sağlanır.
  • Son adımda ise geçmişten gelen ve bilinçaltında biriken sorunlar, sıkıntılar, olumsuz düşünceler, hastalık sebepleri, bu olumsuzlukların şimdiki zaman üzerine olan etkileri incelenir. Kişisel ve kalıtsal olumsuzlukların iskelet ve lenf sistemi ile alakalı hastalıkları tetiklemesi ve bu hastalıkların çözümleri de yine bioreprogramming eğitimi son aşaması olan bu anlarda ele alınmaktadır.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım