Bioreprogramming Nedir?

Blog geri dön

Bioreprogramming Nedir?

Bioreprogramming Nedir?

Bioreprogramming denilen felsefenin kökleri 1980’lere dayanmaktadır. Bu dönemde Alman bir onkolog, oğlunun ölümünün ardından o güne kadar hiçbir sağlık sorunu yaşamamasına rağmen testis kanserine yakalanmıştır. Doktor yaşadığı ani üzüntü ve yakalandığı hastalığın arasında bir bağ olduğunu düşünerek bu konu üzerine yoğunlaşır ve onkolog olduğu için kendisi ile birlikte birçok kanser hastası üzerinde çalışmalar yapma şansı olduğu için konu hakkında birçok insanla deneyimlemelerde bulunur. Bu çalışmalar sonucunda ‘Yeni Alman Tıbbı’ adı verilen bir tedavi yöntemi oluşturulur. Bu tedavi yönteminde şok ve duygusal travmaların bilinçaltı sayesinde hastalıklara neden olarak dışa vurulduğu kabul edilmektedir. Bu durum zaman içerisinde geliştirilerek ‘Total biyoloji’ adı altında bir kavrama erişmiştir. Bioreprogramming nedir diye baktığımızda, bu temeller üzerine şekillenerek bilinçaltını temizleme ve hastalıklara neden olan olumsuz birikimleri ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapan bir alternatif tıp olduğu görülmektedir. Bu alternatif yöntem ile tedavi olmak için düzenlemiş olduğum seanslara katılabilirsiniz.

Bioprogramming Nedir ve Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Bioreprogramming hayatınızdaki sorunları gidermek için köklü değişiklikler yapmanızı sağlayan bir yaklaşımdır. Bioreprogramming tedavi şeklinden önce bioreprogramming nedir bunu net bir şekilde kavramak ve bu konuya inanmak gerekmektedir. Bu felsefe ile hastalıkların ve problemlerin ardındaki gerçek nedenler saptanarak bu konularda iyileşme sağlanır. Geri planda ki nedenler ortadan kaldırıldığı zaman, sağlık sorunları da otomatik olarak ortadan kalkacak ve yaşam kaliteniz artacaktır. Bu programın temeli kişinin bedenini ve zihnini tanıyarak, onlara yön verebilme, geliştirme ve onlar üzerinde iyileştirme sağlayabilmesini öğretmektir. Bioreprogramming uygulamasının temeli biyolojik şifre çözme ve sinir dili programlama eğitimlerine dayanmaktadır. Benimde sunmuş olduğum bu terapiler ile sizde daha sağlıklı bir zihne ve bedene sahip olabilirsiniz.

Uygulama öncesi sorulacak ilk soru şu olmalıdır; Bioreprogramming nedir sorusunun en kısa ve öze tanımı şu şekildedir. Bioreprogramming bir nevi bilinçaltı temizliğidir. Uygulama ile hastalık ve olumsuzlukların bilinçaltında yatan ana nedenleri saptanır ve bu konular çözülerek hastalıklara neden olan etkenler ortadan kaldırılır. Bioreprogramming sistemi ile hastalıkların aşamaları, davranış ve olumsuz düşüncelerin bilinçaltında birikerek hastalıklara nasıl neden olduğu, biyolojik çözümleme ile hastalığa neden olan programların iyileştirilmesi ve sağlığı yeniden programlama gibi konulara değinilmektedir. Birçok organın ve sistemin kontrolü, bu alanlarda yaşanacak rahatsızlıklar olumsuz enerji ve ruhsal nedenlerle meydana gelmektedir. Sindirim sistemi, üreme sistemi, dolaşım sistemi, iskelet sistemi ve lenf sistemi duygusal etkenlerden en çok ve en kolay etkilenen alanlardır. Gebelik sırasında anne karnındaki bebeğe annenin yaşadığı olumsuzlukların nasıl yüklendiği ve sonrasında o bebeğin hayatına nasıl etkileri olduğunu duyduğunuzda bu felsefenin gücüne şaşıracaksınız.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım