Bioreprogramming Tedavisi

Blog geri dön

Bioreprogramming Tedavisi

Bioreprogramming Tedavisi

1980’lerdeYeni Alman Tıbbı adı altında şok ve duygusal travmaların bilinçaltı sayesinde hastalıklara neden olarak dışa vurulduğunun ispatlanmasıyla, Total Biyoloji uygulamaları başlamıştır. Denenen birçok farklı tedavi yönteminden biri olan ve şu an en etkili yöntem olarak kabul edilen Bioreprogramming tedavisi biyolojik şifre çözme ve sinir dili programlama gibi yöntemlerle bilinçaltını temizleme ve hastalıklara neden olan sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Bu tedavi yöntemi hayatınızdaki sorunları ve hastalıkları gidermek için köklü değişiklikler yapmanızı sağlayan bir yaklaşımdır. Bu tedavi yöntemi ile hastalıkların ve problemlerin ardındaki gerçek nedenler saptanarak bu konularda iyileşme sağlanır. Geri plandaki nedenler ortadan kaldırıldığı zaman, sağlık sorunları da otomatik olarak ortadan kalkacak ve yaşam kaliteniz artacaktır. Tüm bu olanaklara kavuşmak ve hem hastalıklardan kurtulup hem de hayatınızı olumlu yönde değiştirmek tamamen sizlerin elindedir. Bunun için tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek ve bu yolculuğa birlikte çıkmaktır.

Bioreprogramming Tedavisi Hangi Hastalıklara Çözüm Getirir?

Bu tedavi yöntemi ile beynin hastalıklar ve olumsuz davranışlar açısından nasıl bir savunma yaptığı, bu hastalık ve olumsuz davranışların kaynağı ve geçmişten biriken duygular incelenir. Hastalıkların ve bu hastalıkların duygusal karşılığı arasındaki ilişki biyolojik sözdizimi yöntemi ile incelenir. Hastalıklar ve istenmeyen davranışlar, duygusal travmalar sonucu oluşmaktadır. Bu nedenle hastalık ve olumsuzlukların bilinçaltında yatan ana nedenleri çözülerek problemler giderilmektedir.

Bizler sizlere bioreprogramming tedavisi ile yaşam özgürlüğünüzü elde etme ve kendi yolunuzu çizme konusunda yaşamınızı tekrar kodlama öğretilerinde bulunacağız. Bu süreç içerisinde kısıtlayıcı inançlar, inançların değiştirilmesi ve nasıl değiştirilebileceği konusunda çalışmalar yapılmaktadır. Bu tedavi ile derinlerde yatan iç çatışmalar çözülerek dengeli bir gelecek kurmanız sağlanır. Bilinçaltında biriken sorunlar, sıkıntılar, olumsuz düşünceler, hastalık sebepleri, bu olumsuzlukların şimdiki zaman üzerine olan etkileri, kişisel ve kalıtsal problemler, hastalıkların aşamaları, davranışlar, olumsuz düşünceler, bilinçaltının hastalıklara nasıl neden olduğu, biyolojik çözümleme, hastalığa neden olan programları iyileştirme, sağlığı yeniden programlama gibi öğretilere yer verilerek iyileşme sağlanmaktadır.

Göz, cilt, kulak, burun, boğaz, mide, yemek borusu, dil, pankreas, karaciğer, kolon, rektum, yumurtalık, testis, omurga, böbrek ve mesane gibi organlarda yaşanan rahatsızlıklar Bioreprogramming tedavisi ile çözüme kavuşabilmektedir. Bu tedavi yöntemi ağrı, kabızlık, meme kanseri, akciğer kanseri, bronşit, astım, meme kistleri, ms, kalp ve damar hastalıkları, rahim hastalıkları, vajina hastalıkları, sekrum hastalıkları, prostat, kas ve kemik hastalıkları, idrar yolu hastalıkları, depresyon ve yas konusunda da son derece etkilidir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım