Biyolojik Kod Çözme ve Total Biyoloji

Blog geri dön

Biyolojik Kod Çözme ve Total Biyoloji

Canlıların Total Biyolojisi ve Biyolojik Kod Çözme Nedir?

Total Biyoloji, insanları basit semptomatolojinin ötesinde hastalıkları ve davranışlarıyla bir bütün olarak tanımlar. Kavram, birçok bilimsel disiplinin bilgisini, gezegendeki yaşamın evrimi boyunca, insanların, hayvanların ve bitkilerin gözlemlenmesiyle birleştirerek oluşturmuştur.
Diğer bir deyişle hastalıkların ve davranışların kökeni olan duygusal mekaniği anlamamızı sağlayan farklı bilimsel kavramların birleşimidir. Doğadaki biyolojik yasalardan hiçbir şey kaçmaz, hastalıklardan çok daha az. Hepsi beynimiz tarafından düzenlenen ve tanımlanan mükemmel hayatta kalma programlarıdır.
Çok nadiren hastalanan yaratıkların miktarını göz önüne alırsak, biz insanlar her türlü patolojiyi toplarken, onlarla arasındaki farkın hastalıkların kaynağında olması gerektiğini anlamak kolaydır. Açıkçası, dış zehirlenme, zehir içtiğimizde ya da çok fazla yediğimizde ya da hiç yemediğimiz ya da sıvı ya da aşırı soğuk ya da sıcak olmadığımız gibi saf bir biyolojik çatışmaya neden olacaktır. Ancak, psikolojik bir çatışma, biyolojik çatışmaların çoğunu açıklayacaktır.
Bunun nedeni, organizmamızdan gelen her veriyi, duyularımız, hücre algılayıcılarımız ve diğer varlıkların aksine, analitik aklımız aracılığıyla analiz eden beynimizin hayatta kalma reflekslerinin otomasyonu. Bir mide bir beslenme borusu tarafından engellendiğinde, çok büyük ve sindirimi zor olduğunda, otomatik beyin bu bilgiyi mide hücre sensörlerinden alır. Çözüm, engellenen ve yaratılanın yaşamını tehlikeye sokan her şeyi sindirebilmek için çok daha güçlü bir hidroklorik asit üretecek olan yüksek performanslı mide hücreleri üretmektir. Bu hücre grubuna İlacımız tarafından “kanser” denir ve toplam anarşi gibi tedavi edilir.

Beyin otomatik düşünmüyor, yalnızca gerekli olması halinde özel hayatta kalma programları üretecek verileri toplayıp analiz ediyor. Beyin için, eğer mide hücrelerinin sensörleri “sindiremiyorum” diyorsa, aklımızın “ben rasyonel yorumuyla yaşadığımız stres tolerans seviyemizi aşan yüksek stresli bir durumda” dediği gibi aynıdır. Bana yaptıklarını sindiremiyorum… .. ”. Beyin, otomatik olarak “sindiremiyorum…” verileri, yani bir adenokarsinom için biyolojik sağkalım çözümü üretme emri gönderecektir. Hastalıkta anarşi diye bir şey yoktur. Hepsinin kesin kökenleri vardır ve her zaman belirgin veya kolay bulunmamasına rağmen, her zaman çatışmaya bağlı bir hisle ilgili, çelişkili bir tonda yanıt verirler. Hastalıkların bir ceza olduğuna inandığımız sürece, onlar da böyle olacak. Bunların yalnızca etkisiz hale getirilebilecek biyolojik programlar olduğunu anladığımızda, çok daha az hastalanırız.
Aklımızın biyolojik olumsuzluklar alanındaki önemi ya da yaşam umudumuzun iyileştirilmesindeki etkisi hakkında tahminde bulunabiliriz, ancak hayatta kalma ile ilgili düşünme aklımızdan daha iyi ele alan biyolojik beynimizdir.
Basit biyolojik evrim, yalnızca Benlik Vücudu ile ilgilidir ve yalnızca bu öncül tarafından yönlendirildikten sonra, sadece bizim olduğumuza inanmamıza neden olmuştur ve bedenimizde gerçekleşen her şey, hastalık olarak adlandırılır – sahip olduğumuz anarşik bir arızadır. semptomlarla savaşmak için. Öyleyse, gizli tıp için biz sadece işte: dönüşümden geçen bir beden.
Total Biyoloji ile evrimin biyolojik bütünlüğündeki önemini anlıyoruz: beden, zihin ve otomatik beyin. Bu üç bileşenin etkileşimi bize canlıların davranışlarında, en azından tüm hastalıklarda anarşi olmadığını göstermektedir. Tekrar ediyoruz: her şey biyolojik hayatta kalma mantığına cevap veriyor.
Ayrıca, yaşamın toplam evriminin ruhsal evrimini de içerdiğini söyleyebiliriz, ancak farklı inançlara gelince, bunu “yukarıda olduğu gibi aşağıda olduğunu” hatırlatmaktan başka analiz etmeyeceğiz.
Elbette, bilim makul bir hızda ilerler (nedenin hızı, aslında) ve bu nedenle türlerin biyolojik davranışlarının anlaşılmasındaki herhangi bir ani değişimin, nedenini beklediği, çoğu zaman kararmış olan meseleler nedeniyle beklemesi gerektiğidir. Bilimsel araştırma ile ilgisi yoktur, insan teorilerine cevap vermeyen, ancak kesinlikle biyolojik ilkelere cevap vermeyen yasaların yanılmaz kanıtlarına teslim olmak.

Ptolomeus, Evrenin gezegenimiz etrafında dolaştığını söylediğinde, bilimsel doğrulamayı izledi. Ve bu açıdan haklıydı.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım