Çekim Yasası Sırrı

Blog geri dön

Çekim Yasası Sırrı

Çekim Yasası Sırrı

Çekim yasası hayatımızın her alanını ile ilgili bir geçerlilik arz etmektedir. Kişinin kendini sevmesi, kendine güvenmesi ve kendini geliştirmesi ile başlayan olumlu düşünme serüvenidir. Çekim yasası sırrı dediğimiz şey, hayatımıza olumlu, enerji dolu bir şekilde devam etmemizi sağlayan bir düşünce yapısıdır. Hayal ettiğiniz, istediğiniz şey her neyse çekim yasasıyla bunlara kavuşmanız için gerekli altyapı hazırlanarak istekleriniz için sarf edeceğiniz çaba ile bu isteklere ulaşmanız kolaylaşacaktır. Hayal ettiğiniz şeyleri kendinize çekerek gerçekleşme ihtimallerini sağlamak için bazı yöntemler ve ipuçları bulunmaktadır. Çekim yasası sırrı dediğimiz şey, kişisel gelişim ve çekim yasası ile ilgili edinilecek bilgilerdir. Kuru kuru istemek tek başına elbette ki yeterli olmayacaktır, eğitimlerimle size isteme yolları ve isteği çabayla birleştirmeyi öğretmekteyim.

 Çekim Yasasını Hayatın İçine Nasıl Dahi Ederiz?

Çekim yasası istesek de istemesek de düşünce gücüyle kendiliğinden oluşan bir şeydir. Bizler sizlere bunu bilinçli ve doğru şekilde yönlendirmeyi öğretmeyi amaçlıyoruz. İlk adım evreni büyük bir market gibi hayal ederek ihtiyacımız olan, istediğimiz şeyleri belirleyerek evrenden sipariş etmemizdir. Etkinliklerimizde hayal kurmayı, isteklerimizi listelemeyi ve bu listedeki hayalleri tüm detaylarıyla zihninizde canlandırmayı öğretiyoruz. Bilmenizi istediğimiz ilk şey, çok başarılı ya da çok zengin kişilerin en iyi özelliklerinin ne istediklerini bilmeleri ve kendilerine inanmaları olduğudur. Başarılı kişiler hedeflerini net olarak belirleyen ve bunları zihninde canlandırarak hedeflerine odaklanan ve kendilerine inanan kişilerdir. Her şey kişinin kendisine inanması ve güvenmesi ile başlar. En çok dile getirilen ‘Korktuğum başıma geldi’ klişesi kişinin sürekli olarak korkularına yoğunlaşması, çekim yasası sayesinde korktuğu şeyi bilerek ya da bilmeyerek kendine çağırması ile olmaktadır.

Beynimiz yarattığı düşünceye inanır ve gerçekleşmesi için uğraşır. Bu süreç içinde tıpkı bir mıknatıs gibi düşüncenin enerjisine uygun olan her şeyi kendisine çeker. Çekim yasası sırrı budur. Çekim yasasına gülen ya da mantıksız bulan birçok kişi bile zamanında bu tarz deneyimlerde bulunmuştur. Başarılı sonuçlar elde edemediler ise, bunun tek nedeni düşüncelerini kanalize edememek ve beyinlerini mıknatıs gibi kullanmanın yollarını bilmemelerindendir. İşte kişisel gelişim, beyin dili ve olumlu düşünce eğitimleri size bu yolları göstermek için verilmektedir. Benimle iletişime geçtiğinizde tüm bu eğitimleri alabilir ve gerekli seansları birlikte yürütebiliriz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım