Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir?

Blog geri dön

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir?

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir?

 

Durugörü kişinin farkındalığına bağlı olan gelişen bir özelliktir. Kalp Gözü ve üçüncü göz gibi farklı isimlerle anılan bir histir. Bu his aslında herkeste bulunmaktadır ve bir yetenek olarak adlandırılmaktadır. Bazı insanlar da az gelişmiş bazı insanlarda çok gelişmiştir. Bazı insanlar böyle bir yeteneğinin olduğunun farkında bile değildir. Duyu organları dışında gerçekleşen bir algı olduğu bilinen durugörü, maddelerden ve zamandan bağımsızdır. Bu nedenle madde ötesi algılama, duyu ötesi algı gibi isimlerle de anılmaktadır. Algının duyu organları yardımı olmadan gerçekleşmesi anlamına gelen durugörü yeteneği doğuştan gelebileceği gibi sonradan da geliştirilebilmektedir.

Durugörü yeteneği nasıl geliştirilir? 6. çakra yani 3. göz adı verilen bir merkezde algı sağlanır. Bu enerji noktasını tetikleyen epifiz bezidir. Dolayısıyla algının en yüksek olduğu zaman, epifiz bezinin en yoğun çalıştığı zamandır. Yani melatonin hormonunu en yüksek oranda salgıladığı zamandır. Bu zaman ise genellikle karanlık ve uyku halinde yakalanmakta ve gece 3 civarı olmaktadır. Bu hormon karanlıkta ve uyku anında yüksek oranda salgılanır. İşte bu anlar ruhsal algı seviyesinin en iyi olduğu anlardır. Bu anlarda durugörü yeteneği sayesinde birçok görüntü rüya adı altında görülebilmektedir.  Durugörü yeteneği nasıl geliştirilir diye bakacak olursak; derin bir trans ya da uyku hali, hedefe odaklanma, duygusal yada dokunsal olarak bir bağ kurma, görmek istediğiniz şey ile ilgili gözümüzün önüne görüntüler getirmeye çalışma ve görüntüleri yakalamak için bekleme şeklinde adımların izlenmesi ve başarılı sonuç alınana kadar yılmadan tekrar tekrar denenmesi önemlidir. Bu konuda sahip olduğum tecrübeler ile işlemin daha kısa sürede ve etkili bir şekilde uygulanmasını sağlıyorum. Benimle irtibata geçerek sizlerde bu konuda yardım alabilirsiniz.

Epifiz Bezi Sayesinde Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir?

Durugörü yeteneği ile bir duvarın arkası görülebilir, gözler kapalı olduğu halde ortamdakiler görülebilir, bir kişinin çevresindeki aura görülebilir, uzaktaki sesler duyulabilir, kaybolan bir eşya ya da kişinin nerede olduğu bulunabilir. Peki, epifiz bezinin bu konudaki yeri nedir? Epifiz bezi sayesinde durugörü yeteneği nasıl geliştirilir? Epifiz bezi beynin iki lobu arasında tam iki gözümüzün arasında denk gelecek bir yerde bulunmaktadır. İçerisinde retina bulunması, ışığa duyarlı olması ve psişik olayları yönetebilmesi nedeniyle 3. Göz olarak adlandırılır. Çok çok uzun yıllardır birçok medeniyet ve uygarlık süresince etkin bir şekilde kullanılmıştır. İlerleyen zamanlarda kişilerin bu organı çalıştırmak için uğraşmamaları ve çeşitli dış etkenlerde bilmeden bu bezi etkilemeleri, özelliklerini kaybetmesine neden olmuştur. Durugörü yeteneğini geliştirebilmek için epifiz bezinin tekrar aktif olarak işler hale getirilebilmesi, çakranın açılması, hislerin gelişmesi, algı gücünün yükselmesi anlamlarına geleceğinden durugörü yeteneğini geliştirmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım