Hakkımızda


Zuhal SARIAYDIN

Bu zamana kadar aldığım tüm eğitim ve tekniklerle sizlere mutlu ,sağlıklı ve kendinizle bir ve bütün olarak yaşam sürebilmeniz için; hastalıklara, psikolojik sorunlara ve bununla birlikte varlık ve büyü musallatlarından temizlenip arındırılmasına, yardımcı olmak için hizmet vermekteyim.

Hayatımızda, bizleri kısıtlayan bir çok durumlar söz konusudur ki; en önemlisi çakralarımızı ,fizik ve enerjetik bedenlerimizi blokajlayan varlıklardır. Bu varlıkların temizlenmesi ile ; Auramızın ve benliğimizdeki olumsuz enerjiler temizlenmiş olur. Sonra bakılması gereken en önemli şey inançlarımızdır. Tabii burada dini inançlarımızdan bahsetmiyoruz. Hayatımızı hatta kaderimize yön veren inançlarımızdan bahsediyorum.
Takım çantamdaki yaklaşık 10 yılı aşkın bir süreçte aldığım eğitimler ve aktif çalışma hayatımda bu inançları hangi teknikle onarıp değiştirip dönüştürme ve şifalandırma da bana yol haritası olmaktadır.
Her seansda farklı teknikler uygulayarak; sizi depresyona sürükleyen, hasta eden, sürekli işlerinizin ve hayatınızın ters gitmesine neden olan ve sizi orda tutan her şeyi temizleyip enerjinizi maksimuma çıkarmaktır.
Mucize olduğumuzu bilmeyi, hissetmeyi ve mucize frekansımızı yaşayamayı hatırlatma asıl olan amacımızdır
Mucize ötemiz sonsuzz… Şükürler olsun

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım