Access Bars


Access Bars Nedir? Nasıl uygulanır?

Bilinçaltı hiç olumlu olumsuz hiçbir şeyi unutmayan ve her şeyi özenle kayıt altına alan bir tür kayıt cihazıdır. Bilinçaltına yapılan kayıtlarda negatif durumlar, cümleler ve hatta kelimeler baskın halde ise kişiler hiçbir zaman doğru enerji ile hayatlarına odaklanamaz ve her şeyden önce hayatlarına engeli kendileri koyarlar. Access Bars yani bilinçaltı temizleme seansları ile amaçladığımız şey beyninizde bulunan 32 önemli noktaya temas etmek ve onunla iletişime geçerek bilinçaltından olumsuz durumlara müdahale edebilmektedir. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ve birçok insan tarafından etkinliği defalarca kanıtlanan bu yöntem ile sizlerde bilinçaltına attığınız ve kaygılı, şüpheci, stresli ve mutsuz olmanıza neden olan negatif yüklü enerjilerden kurtulabilirsiniz.

Beynimizde yer alan 32 bars noktası gündelik hayatımızda bizleri daha olumlu düşünmeye ve daha bilinçli kararlar veremize yönlendiren kavramlara karşılık gelir. Bunlar; umut, zaman, yaratıcılık, kontrol, farkındalık, güç, cinsellik, para ve daha bu kavramlara benzer birçok önemli kavramdır. Yaşadığımız olumsuz durumları farkında olmadan veya bilerek bilinçaltımıza kodladığımızda, bu kavramlara karşılık gelen noktalar üzerinde olumsuz bir enerji yükü oluşuyor. Bu da hayatımızı olağan akışta devam ettirebilmemiz için gerekli enerjiyi beynimizin bars noktalarında alamamamızı ve hatta bu önemli noktalardan aksine negatif enerji almamıza neden oluyor. Access Bars terapileri arasında yapılan en önemli işlemlerden biri iptal cümleleridir. Eski ve olumsuz kodlanan kayıtların yerine olumlu cümlelerin kayıt edilme işlemidir. Normal koşullarda benimle aynı alanda hizmet veren birçok insan dokunma ve iptal cümleleri için ayrı seanslar düzenlemektedir. Ancak ben bunun yerine içerisinde bu iki önemli işlemi barındıran 1 saatli bir seans düzenlemekteyim.

Access Bars Terapisinin Faydaları

Access Bars terapi yönteminin şaşırtıcı etkileri ve faydaları bulunmaktadır. Birçok insan terapiye başlarken doğal olarak bir ön yargıya sahip olmaktadır. Ancak beyindeki 32 bars noktasına dokunulduğumda ve enerji akışı gerçekleştiğinde, kendilerinde gördükleri değişeme sonrasında inanamamaktadır. Access Bars terapisinin genel olarak faydalarından biraz bahsedecek olursam.

 

  • Kişide var olan mucize enerjilerin aktive olmasını sağlamaktır. 32 bars noktası aktive edildiğinde blokajlar ortadan kalkmış olduğundan hayata bakış açısı değişecek ve sonsuz olasılıklar evrenine açılmış olacaktır.
  • Zihninizi meşgul eden olumsuzluklar ve gerginlik gider.
  • Gün içerisinde yaşadığınız stres ortadan kalkar.
  • Kontrolsüz öfke ve sinir atakları minimum seviyeye iner.
  • Bedeninizde meydana gelen yaşlanma sürecini yavaşlatır.
  • Gün içerisinde ihtiyacınız olan enerji geri gelir ve yaptığınız işlere daha fazla odaklanmanızı sağlar.

 

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım