Bioreprogramming


Bioreprogramming nedir?

Hiç başınıza gelen kötü hastalıkların fiziksel sorunların ötesinde nedenlerinin olabileceğini düşündünüz mü? Geçmişte yaşadığınız kötü deneyimler, kalbinizi kıran sözler veya davranışlar, çocukluğunuzda aile içinde yaşanılan problemler veya okul hayatınızda arkadaşlarınız ile veya öğretmeniniz ile yaşadığınız kötü anılar. Bu durumlar, hepimizin en az birini mutlaka yaşadığı olumsuz durumlardır. Peki, başımıza gelen ve teşhisi konulan birçok hastalığın altında bu basit ancak etkili olumsuzlukların payı olabileceğini düşündünüz mü? Daha önce böyle bir ihtimal aklınıza bile gelmemiş olabilir. Ancak kanser gibi çok ciddi rahatsızlıkların bile ortaya çıkmasında bu bilinçaltımıza attığımız ve bizleri sürekli meşgul eden olumsuz anılar ve kırgınlıklar olabilmektedir. Bıorepprogrammıng felsefesi, hastalıkların gerçek nedenini ortaya çıkaran ve hastalıklara neden olan gerçek nedenleri yok ederek iyileşmeye olanak tanıyan bir felsefedir.

Bu alanda  birçok önemli hastalık üzerinde yaptığım çalışmalar ile Bıorepprogrammıng programının ne kadar etkili olduğunu gözlemledim. Çoğunlukla umutsuz bir şekilde hatta son çare olarak başvuran hastaların yaşadığı deneyim ve iyileşme süreçleri, bu felsefenin bana getirdiği en önemli kazançtı. Yaşama tutunma ve yeniden sağlığına kavuşma, insanların bu hayatta en çok istedikleri ve bir noktada artık boşuna çabaladıklarını düşündüğü şeylerdi. Çünkü onlar sürekli fiziksel olarak müdahaleler yaptırmış ve hastalığı fiziksel olarak yenmeye çalışmıştı. Hiçbir zaman beyinlerinde ortaya çıkan tümörün geçmişte kendilerini çok üzen bir olaya dayanabileceğini düşünmemişlerdi. Bu olumsuz ve bilinçaltları hapsetmiş olan durumu çözüme kavuşturmadan hastalık ile tam olarak baş edemeyeceklerini de bilmiyorlardır. Bu bilince birçoğu yapmış olduğum Bıorepprogrammıng  ile erişti.

Bıorepprogrammıng Neden Önemlidir?

Bu felsefe hastalıkların ardında yatan gerçeği ortaya çıkarma ve bu gerçeği yok ederek tedavi etme üzerine ortaya çıkmış bir felsefedir. Kanser, diyabet, kilo, kalp, eklem ve kas hastalıkları ve aklınıza gelebilecek tüm hastalıkların mutlaka arkasında başka bir gerçeklik olduğunu savunan bu felsefe son derece önemlidir. Çünkü bu felsefeye inanıp gerekliliklerini yerine getirdiğinizde aslında hiçbir hastalık tedavisiz değildir. Çünkü bilinçaltımızda yer alan ve geçmişten kalma kayıtları yok etmenin yerine olumlu şeyler kodlamanın birçok yolu bulunmaktadır. Yoğun şekilde NLP teknikleri kullandığımız bu yöntemin bir benzeri çok azdır. 

 

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım