Çekim Yasası


Yaşasın Çekim yasası ama nerede bu Çekim yasası?

Geçmişten günümüze büyüklerimizin söylediği çok önemli bir cümle vardır. Özellikle olumsuz düşüncelere kapıldığımızda veya bir konu ile ilgili endişeli olduğumuzda, ‘’Aman kızım, oğlum kötüyü çağırma’’ derler. Çoğu zaman bu önemli ve hayati cümleyi çok dikkate almayız. Ancak bu söz hayatımızın iyi veya kötü ilerlemesinin aslında elimizde olduğunun, büyüklerimizce yorumudur. Çekim yasası adı verilen bir hadise vardır ki, bu sözün aslında bilimsel karşılığıdır. Yani bilim der ki, evrene olumlu ve olumsuz enerjiler ile birlikte mesajlar iletirsen, o da sana bunun karşılığını gönderir. İnsanlığın bu konuda yaptığı ne yazık ki en önemli hata evrene hep olumsuz ve yanlış mesajlar göndermesi ve bunun sonucunda da hep olumsuz geri dönüşler almasıdır. Hepiniz hayatınızda bir kere bile olsa ‘’korktuğum başıma geldi’’ demişsinizdir.  Korktuğunuz şeyin başınıza gelmesi bir tesadüf ya da kader değildir. Onun çekim yasası ile sizler kendinize çekmişsinizdir.

Çekim yasası ile ilgili yaptığımız çalışmalarda öncelikle amacımız insanların bu yasayı olumsuz değil olumlu yönde hayatlarında kullanabilmeleri sağlamaktır. Sonuçta evren size gönderdiğiniz mesajlar karşısında olumlu veya olumsuz geri dönüş yapma konusuna eşit mesafededir. Yani kötü çağrışımların geri dönüşü hızlı ve etkili olurken iyi çağrışımlar için sabırlı olmanız gerektiği gibi bir durum söz konusu değildir. İnsanların bu konuda sanırım en önemli sorunlarından biri her zaman kötü olayların iyi olaylardan daha fazla gerçekleşeceğine inanması ve bu sebeple aslında evrene olumlu mesajlar gönderirken bile yeterince inanarak bunu yapmamasıdır. Yani bu duruma karşı inanılmaz bir önyargıları vardır. Bizler bu önyargıyı yıkmak ve aslında çekim yasası ile olumlu ve güzel şeylerinde istenildiğinde çekilebileceğini göstermek istiyoruz.

Çekim Yasası Nasıl Uygulanır?

Çekim yasasının etkili olması ve istediğiniz şeyin gerçekleşmesi için öncelikle kafanızdaki olumsuz düşüncelerden kurtulmanız gerekir. Bunun için yapılması gereken işlemler şu şekildedir;

  • Öncelikle zihninizi rahatlamanız ve evrenden isteyeceğiniz şeye kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bunun için 10 dakikalık bir meditasyon iyi gelecektir.
  • İsteyeceğiniz şey konunda kararsız olmamalı ve net olarak belirlemelisiniz.
  • Evrenden isteyin.
  • Kalben veya söz ile istediğiniz şeyi kâğıda yazın.
  • İstediğiniz şeyin gerçekleştiğini hissedin.
  • Daha önce sahip olduğun ve evrenin size sunduğu şeyler için şükredin
  • Bundan sonrası evrene güvenme ve bekleme aşamasıdır. Yaptığımız çalışmalar bizlere evrenin son derece cömert olduğunu daha önce defalarca göstermiştir.
WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım