RK Bilinçaltı Dili Okuryazarlığı Mucizeler Terapisi


RK Bilinçaltı dili okuryazarlığı ve Mucizeler terapisi ve eğitimi nedir?

Bu tedavi yöntemi Refik Korkmaz tarafından geliştirilmiş ve günümüzde birçok insana şifa kaynağı olmuştur. Benimde danışmanlarım üzerinde sürekli olarak uyguladığım ve özellikle çocuklar üzerinde son derece etkili olan bu yöntem ile kişilerin hayatı bambaşka bir yönde gelişim göstermektedir. RK Bilinçaltı Dili Okuryazarlığı ve Mucizeler Terapisi kişilerin hayatını olumsuz yönde etkileyen travmalar ve olumsuz durumlar tespit ediliyor ve bunları onarmaya yönelik çalışmalar yapılıyor. Daha küçük yaşlarda çocukların zihni daha temiz ve daha doğru bir biçimde şekillendiriliyor. Bilinçaltı dili terapisnde çocukluğa kolaylıkla inilerek An’da şifayı gözlemlediğimiz yöntem ile kişilerin hayatlarında olumsuz olarak nitelendirdikleri ve bilinçaltlarına kayıt ettikleri kayıtlar sırası ile tespit ediliyor ve yok ediliyor. Bunun sonucunda da kişiler hayatına devam ederken bu kötü tecrübelerin etkisinden kurtuluyor ve daha sağlıklı ve bilinçli bireyler olarak hareket ediyorlar.

Tedavi ile insanların hayatında değişen birçok konu ve birçok alan bulunmaktadır. Kişilerin  kötü travmaları ssilinez dönüştürülür çünki onlar zaten yaşanmıştır silmek değil dönüştürmek söz konusudur, aynı zamanda kişilerin zihni yaşayacakları yeni deneyimlere hazırlanır ve bu yeni deneyimleri nasıl yönetecekleri de bilinç kazanır. Kısacası kişi bir daha yaşadığı olumsuzluklar ve travmalar karşısında daha dirayetli ve daha iyileştirici etki ile yaklaşmayı öğrenir.  RK Bilinçaltı Dili Okuryazarlığı ve Mucizeler Terapisi kişilere hem sunmuş olduğum bir terapi yöntemi hem de bünyemde eğitimini verdiğim bir terapi yöntemidir. Birçok danışman ile keyifle gerçekleştirdiğimiz bu terapi ile oldukça önemli ve mucizevi sonuçlar elde ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

RK Bilinçaltı Dili Okuryazarlığı ve Mucizeler Terapisi Hangi Alanlarda Uygulanıyor?

Terapi yönteminin uygulandığı vesmucizevi sonuçlar elde edildiği birçok alan bulunmaktadır. Bu alanların her biri kişiler üzerinde son derece önemli ve hayati değere sahip alanlardır. Terapinin etki ettiği ve mucizeler yarattığı alanlar şu şekildedir;

  • Muhkeme ve dava çalışmaları
  • İlişkilerin yönetilmesi
  • Skolyoz
  • Hastalıklar ve estetik müdahaleler
  • Sınav ve stres yönetimi
  • Hedeflere ulaşmada konsantre olma
  • Eğitim ve iş hayatında başarılı olma
  • Ruhsal ve fiziksel sorunlara şifa bulma
  • Tikler
  • Beden taraması

 

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım