Rüyalar ve Sembollerle Şifa


Rüyalar ve Semboller Eğitimi/sistemi ne işe yarar? Hangi alanlarda etkin rol alır?

Rüyalar geçmişten günümüze oldukça önemsenen ve kişilerin büyük kararlar vermeden önce ciddiye aldığı önemli bir hadisedir. Bazı insanlar rüyaların yalnızca bilinçaltı yansıması olduğunu düşünse de tarihte rüyaların doğru yorumlanması ile seyri değişen birçok olay bulunmaktadır. Belki birçok rüya gerçekten kişilerin bilinçaltında yer eden şeylerin yansıması olduğudur. Ancak bilinmesi gereken aynı zamanda bu basit gibi görünen durum çok ciddi rahatsızlıkların ve bilinçaltınızı meşgul eden konuların da bir yansımasıdır. Rüyalar ve sembollerle şifa seanslarımızda işte tam olarak bu konuyu ele alıyoruz ve kişilerin gördüğü rüyaların neyin habercisi olduğunu tespit ediyoruz. Geçmişte yaşadığımız kötü bir olayın etkisi belki de rüyalarımızda kendini gösteriyor ve bu olayın etkisinden kurtulamadığımızı ve olumsuz olarak etkilediğimizi bizlere haber veriyor olabilir. İşte bu rüyaların doğru analiz edilmesi ile geçmişte yaşadığımız olumsuz duruma veya bilinçaltımızda yer alan kaydına ulaşılabilir ve sorun çözülebilir. Bunu uyguladığımız tedavi ve eğitimler ile son derece kolay bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Çevrenizde bazı insanların rüyalarının çıktığına veya sizin rüyanızda gördüğünüz olumsuz durumla karşı karşıya kaldığınıza şahit olmuşsunuzdur. Çoğu zaman bunun tesadüf olduğuna kendinizi inandırıp pek fazla ciddiye almamış ve üzerinde durmamışsınızdır. Ancak rüyalar asla ciddiye alınmayacak hadiseler değildir ve oldukça önemli bir haberci olabilir. Gelecekte yaşayacağınız olumlu ve olumsuz durumların habercisi veya uyarıcısı olabilir. Rüyalar ve sembollerle şifalar seanslarımızda rüyalarınızın gerçek yorumunu ve size neler anlatmak istediği üzerine çalışmalar yapıyoruz. Bu seanslarımıza katılarak sizi sürekli meşgul eden ve aklınıza takılan rüyalarınızın gerçek yorumlarını öğrenebilir ve bu konuda birlikte çözümler üretebiliriz.

Rüyalar ve Sembollerle Şifa Tedavisin Önemi

Sizi etkileyen ciddi bir rüya gördüğünüzde sabah ilk işiniz rüya tabirlerine bakma ve rüyanızın anlamını aramak olur. Ancak internette yer alan rüya tabirleri genellikle akla yatkın değildir hatta bir çoğu doğru bile değildir  ve dolayısiyle dolayısiyleyanlış olduğundan yanlış değerlendirmelere ve hatta hayatınızın seyrini bir fal gibi değiştirmektedir. Zaten genellikle orada yazan hadiseler de asla gerçekleşmez. Çünkü rüya doğru yorumlanmamıştır. Herkesin rüyasında gördüğü sembol veya olaylar aynı şekilde yorumlanamaz. Çünkü herkesin karakteri ve yaşanmışlığı birbirinden farklıdır. Bu sebeple rüyaların en iyi biçimde yorumlanması için rüyalar ve sembollerle şifa seansları son derece önemlidir.

Rüya ile yaptığımız seansda dikkat edilecek en önemli unsur ; rüyayı gördüğünüz saati not almanızdır.

Rüya seansında bir çok hastalığınız trawmalarınız ortaya çıkacağı gibi ardından bunların şifasına binaen çalışmalar yapmaktayız. Bu yüzden rüya başlı başına bir seans halini almaktadır.

 

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım