TDM


TDM nedir? (Titreşimlerle Dönüşüm Metodu)

Dünya üzerinde birçok inanç biçimi ve kişileri manevi olarak kişileri huzura eriştiren bir enerji vardır. Her inanış biçimi farklı olsa da bu inanış biçimlerine inanan insanların amacı ortaktır. Her biri sonsuz huzuru ve içindeki enerjiyi bulmak ister ve bunun için çabalar. Bazen kendi inancımıza veya enerjiyi bulma çabamıza sadık kalmak adına fırsatları kaçırabilir veya kendimize uygun olan yöntemi atlayabiliriz.  TDM(Titreşimlerle Dönüşüm Metodu) ile bu inançlar arasında dönüşümler ve uyarlamalar sağlanır. Yani sizleri iyi edecek veya içinizdeki enerjiyi keşfetmenizi sağlayacak yöntemi bulmanız için dönüşüm sağlanır. Bu bir çeşit başka bir dini inanca bağlanma metodu değildir. Bu size uygun olan rahatlama ve içinizdeki enerjiyi keşfetme metodunu kendi inancınıza bir biçimde dönüştürme işlemidir.

Hayatımızın genel akışı, sahip olduğumuz enerjiyi doğru yönetip yönetemediğimize göre şekil alır. Her insan içinde sonsuz bir enerji ve güç ile dünyaya gelir. Bazısı bu enerjiyi keşfeder ve doğru yönetir ve sonsuz huzur ve mutluluğa erişir. Ayrıca bunların yanında başarıya da ulaşır. Ancak içerisinde bulunan enerjiyi doğru yönetemeyen insanlar ne yazık ki bunların hiçbirine sahip olmamaktadır. Aslında kendisi ile aynı şartlarda doğal diğer canlılardan hiçbir eksiği yoktur ve aynı enerjiye sahip olarak dünyaya gelmiştir ancak sadece enerjisini doğru kullanamadığı ve yönlendiremediği için geride kalmaktadır. TDM(Titreşimlerle Dönüşüm Metodu) ile bu duruma son verilmekte çünkü bu terapi ile sahip olduğunuz enerjiyi keşfetmeniz için size uygun olan yöntem bulunabilmektedir. Ayrıca bu sistemle tek bir negatif inanç değil on dan fazla inanç aynı anda dönüştürülmektedir.

TDM(Titreşimlerle Dönüşüm Metodu) ile Neler Yapılabilir?

Titreşimli dönüşüm metodu ile aklınıza gelebilecek her şey yapılabilir. Doğru kişilerden ve doğru biçimde bu terapi yöntemini kullanıldığında birçok konuda başarıya ulaşmanız muhtemeldir. Danışmanlarım ile yaptığım TDM(Titreşimlerle Dönüşüm Metodu) terapileri ile elde ettiğimiz başarılar bizleri oldukça memnun etmektedir.

 

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım