Thetahealing


Thetahealing nasıl bir sistemdir? Amacı nedir?

İçinizde ne kadar negatif enerji biriktirdiğinizi ve kendinizi bu negatif duygular ile ne kadar aşağıya çektiğinizi düşündünüz mü? Belki birçoğunuz bu durumun farkında bile değilsiniz ve gün içinde başınıza gelen olumsuzlukların veya başınıza gelen hastalıkların bu biriktirdiğiniz negatif enerjilerden kaynaklandığını düşünemeyecek kadar bir habersiniz. Bu son derece normaldir çünkü içimizde biriktirdiğimiz negatif inançların farkına varmamız son derece zordur. Ancak yardım alarak bunun bilincine varmak ve tüm bu negatif inançlardan kurtulmak imkânsız değildir. Thetahealing yöntemi ile bu negatif inançlardan kurtulmanız oldukça kolaydır. Bu yöntem theta seviyesinde şifalanma halidir.

Bu  yöntem ile sadece negatif inançlardan değil aynı zamanda hastalıklardan da kurtulabilirsiniz. Önemli bir şifa kazanma yöntemi de olan Thetahealing, hastalıklardan kurtulma konusunda sizlere sonsuz bir enerji veren bir odaklanma yöntemidir. Vücudumuz birçok farklı inanç ve geçmişten günümüze duyduğumuz yanlış inançları içerisinde barındırır. Bu yanlış inanışlar, yeminler ,kontratlar, tüm vücudumuzu sarar ve bizleri bir süre sonra boğmaya başlar. Bundan kurtulmak içinde tüm bu negatif inançları kendimizden uzaklaştırmamız gerekir. Bu yanlış inançların hayatınızı ve tüm düşünce yapınızı hapsetmesini istemiyorsanız mutlaka bu konuda yardım almalı ve Thetahealing terapisini denemelisiniz.

Atalarımızdan getirdiğimiz (aktardığımız) negatif genetik kodlar,hastalıklar ,ahlar,yeminler kontratları da thetahealing ile temizlemek mümkün.

Thetahealing Tekniğinin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

Bilinçaltını temizleme ve negatif duygulardan arınmak için birçok yöntem tercih edilmekte ve gerçekten olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Ancak Thetahealing bunlardan hep çok daha etkili hem de çok daha kolay bir yöntem olmaktadır. Başarınızın önünde engel olan durumun tespiti ile seanslar başlar ve bundan sonrasında bu engellerin ve sizi hapseden inançların temizlenmesi işlemine başlanır. Negatif inançlardan ve düşüncelerden arındırılan bilinç daha pozitif ve daha farklı inançlar ile beslenir. Örneğin bir işi başaramayacağınıza dair olan inancınızın yerine, bu işi başarabilirim inancı ile değiştirildiğinde artık vücut ve zihin o işi başarmamak için değil, başarmak için uğraşacaktır. Yani bir tür pozitif yükleme işlemi olduğunu söyleyebiliriz. Tek farkla eski negatif inançlar tamamen yok edilmekte ve yerine pozitif inancı yükleme ve bu pozitif inancın hissi de ayrıca  yüklenerek uygulanmaktadır.

WhatsApp WhatsApp DESTEK
web tasarım