İzmir Şifacı

Blog geri dön

İzmir Şifacı

 

İnsan yaşamı boyunca istemeyerek pek çok olaya maruz kalmakta ve bu yaşadığı olaylar kişilerde travmalara yol açmaktadır. Bilinçaltı kapalı bir kutu ve içerisinde sayısız anı bulunmaktadır. Genellikle bilinçaltı içerisinde gizlenen pek çok hatıra ise kişinin travmalarının, üzüntülerinin, hayal kırıklıklarının biriktiği bir havuz.

Şifacı uygulamadığı yöntem ve özel teknikler ile kişinin bilinçaltını temizlemesini sağlayan geçmişi ile yüzleştiren kişiye denilmektedir. Şifacının görevi bilinçaltında gizlenmiş ancak insan hayatını karartmış anıları keşfedip tedavi edebilmektir.

Şifacı olarak kişilerin istemeyerek maruz kaldıkları farkında oldukları ya da olamadıkları tüm problemleri keşfedip hayatını yola koymalarını sağlamak, sorunlarına çözüm bulmak ve hayatlarının devam eden süreçlerinde mutlu olmalarını sağlamaktır.

İzmir şifacı olarak kişilerin tüm bu sorunlarına yol açan nedenleri buluyor ve hayatlarına problemsiz olarak devam edebilmelerini sağlıyorum. İzmir şifacı mutlu, huzurlu, sağlıklı hayat sürmek isteyenlerin, psikolog ve psikiyatrlardan aradıklarını bulamayanların çözüm noktasıdır.

Sorunlarınızın bitmesini istiyor ve tekrarını yaşamak istemiyorsanız beni aramanız yeterlidir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım