Kayıp İnsanları Bulmada Bambaşka Bir Yöntem

Blog geri dön

Kayıp İnsanları Bulmada Bambaşka Bir Yöntem

Kayıp İnsanları Bulmada Bambaşka Bir Yöntem

 

Kayıp Eşyaları ve kayıp insanları bulmak için çok çeşitli yöntemler denenmiştir. Bugüne kadar denenen yöntemler içerisinde en etkili ve en kesin sonuç vereni durugörü tekniğidir. Çünkü bu teknik bilimsek olarak dayanaklara sahiptir. Epifiz bezi sayesinde edinilen bu yeti, kayıp insanları bulmada başka bir yöntem olarak uygulanmaktadır. Benimde bu yöntem ile bulduğum ve başarılı sonuçlar elde ettiğim birçok vaka bulunmaktadır. Sizlerde kaybolan sevdikleriniz için bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Benimle iletişime geçerek sevdiklerinizin kısa sürede bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Durugörü dediğimiz şey, trans halinde gözlerimizin önüne düşüncelerimizin dışında gelen görüntülerdir. Biz sadece görmek istediğimiz şey üzerine odaklanır ve onu çağırırız. Örneğin bir eşyayı ya da bir insanı ararken sadece eşyanın şekli ve detayları ya da kişinin görüntüsü düşünülerek odaklanılmaktadır. Bu olaya imajinasyon adı verilmektedir. Konsantrasyon için genellikle epifiz bezinin daha verimli olarak çalışabileceği karanlık ya da loş bir ortam olması melatonin seviyesinin yükselmesini sağlayacaktır ve daha rahat odaklanma açısından önemlidir. Bu noktada konsantrasyon sağlandığında, alfa seviyesi adı verilen uyku ile uyanıklık evresi arasındaki geçiş alanına girilir. İyi bir odaklanma sağlandıktan sonra, eşya yada kişi ile bağlantı kurulmaya çalışılır. Kişi hakkında bilinen tüm detaylar tek tek ve en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Bu sayede kayıp insanları bulmada bambaşka bir yöntem denenerek çözüme ulaşılmış olunacaktır. Gözünüzün önüne gelen görüntüler size mutlaka kişinin ya da eşyanın bulunduğu yer hakkında ipuçları verecektir. Detayları dikkatle takip etmek, aradığınız şeyin bulunduğu mekânın neresi olduğunu algılamayı sağlayacaktır.

Kayıp İnsanları Bulmada Bambaşka Bir Yöntem Denemesi Olumlu Sonuç Verir mi?

Çaresizlik içinde bulunulduğu zaman duyulan ya da bilinen her türlü yöntemin denenmesi sonuca ulaşabilmek için söz konusu olmaktadır. Elbette ki öncelik yasal ve gerekli birimlerle yol almak olsa da bazen bu durumların bile çaresiz kalması söz konusu olabilmektedir. İşte bu gibi anlarda kayıp insanları bulmada bambaşka bir yöntem denemek faydalı olabilmektedir. Üçüncü göz ya da altıncı his olarak adlandırılan ve vücudumuzda bulunan bir organ sayesinde gerçekleştirilen bu farklı duyu işi, çözüm getirebilmektedir. Bu duyu hali hazırda kullanmakta olduğumuz beş duyumuzdan bağımsız olarak aynı zaman diliminde beş duyumuzla algılayamayacağımız olayları algılamamızı sağlar. Kaybolan bir insan için kişinin fotoğrafını incelemek, boyu, kilosu, yaşı gibi hakkında detaylı bilgi edinmek ve bilgiler ışığında doğru şekilde odaklanmak trans haline geçildiğinde kişi ile telapatik olarak iletişim kurabilmeyi sağlamaktadır. Bu esnada gözümüzün önüne gelecek görüntüler kişinin bulunduğu ortam hakkında bilgiler sağlamaktadır. Telepatik güçleri olan kişilerden dünyanın birçok bölgesinde polisler tarafından bile destek alınarak olayların çözüme kavuşturulduğu bilinmektedir. 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım