Kayıp İnsanları Nasıl Bulabiliriz?

Blog geri dön

Kayıp İnsanları Nasıl Bulabiliriz?

Kayıp İnsanları Nasıl Bulabiliriz?

 

İnsanlar kaybolan bir eşyalarını bile yana yakıla ararken, ortadan kaybolan ve nerede olduğu bilinmeyen bir yakınlarını aramaları son derece normal bir olaydır. Kendi imkânlarıyla ya da polis yardımıyla çözemedikleri olaylar ve ulaşamadıkları kişiler için endişe duyduklarından akıllarına gelen, duydukları, bildikleri ya da araştırarak öğrendikleri her türlü yöntemi denemekten çekinmezler.  İşte durugörü de aslında hemen herkeste bulunan, insanların tamamının doğuştan ya da öğrenilerek sahip olduğu fakat birçok kişinin böyle bir özelliğe sahip olduğundan habersiz olduğu bir yetenektir.  Bu yeteneğini kullanmayı bilen kişiler, aynı zamanda farklı bir mekânda olmakta olan olayları görebilmekte ya da hissedebilmektedirler. Böylece ‘kayıp insanları nasıl bulabiliriz?’ sorusuna durugörü yardımıyla cevabını vermek son derece mantıklı olacaktır. İnanmayanlar için küçük bir örnek; düşündüğünüz kişinin birkaç dakika içinde araması gibi durumlar kişinin durugörü özelliği sayesinde yaşanmaktadır. Benimde sahip olduğum bu yetenek ile kayıp insanları bulabiliyorum ve sizlere yardımcı oluyorum. Eğer böyle bir konuda yardıma ihtiyacınız var ise benimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Durugörü Yeteneğiyle Kayıp İnsanları Nasıl Bulabiliriz?

Durugörü yeteneği epifiz bezi sayesinde sağlanmaktadır. Bu nedenle epifiz bezinin üst düzeyde çalışır olması gerekmektedir. Aranılan şeyin bulunması için bu durum psişik güçleri beslediğinden büyük önem taşımaktadır. Epifiz bezinin salgıladığı melatoninin en üst seviyede olması gerekmektedir. Bu nedenle kayıp insanları nasıl bulabiliriz diye baktığımız zaman, epifiz bezimizi etkin bir şekilde kullanarak cevabı verilebilmektedir. Bu nedenle epifiz bezinin çalışmasını olumsuz etkileyecek eylem ve maddelerden kaçınılmalıdır. Örneğin florür gibi maddeler epifiz bezinde kireçlenme yaparak bu organın çalışmasına engel olmaktadır. Uyku ya da trans hali bu bezin maksimum seviyede çalışmasını sağladığı için önemlidir. Dur görü yeteneği gelecekten haber verme ya da büyücülük gibi bir şey değildir, aynı zamanda farklı bir mekânda olmakta olan olayları görebilme yeteneğidir.

Öngörü gözlerimizi kapattığımızda düşüncelerimizin dışında gözünüzün önüne gelen görüntülerdir. Kayıp insanları nasıl bulabiliriz sorusuna durugörü ile cevap verecek olursak, aranan kişiye odaklanmak, sadece o kişiyi düşünmek, iyi konsantre olmak, konsantrasyon için gerekli şartları sağlamak ile kişinin nerede olduğu hissedebilir ya da görebiliriz şeklince cevap verilebilir. Bu trans anında gözünüzün önüne gelen görüntüler size mutlaka kişinin bulunduğu yer hakkında ipuçları verecektir. Detayları dikkatle takip etmek aradığınız kişinin bulunduğu mekânın neresi olduğunu algılamayı sağlayacaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım