Nöro Linguistik Programlama Eğitimi

Blog geri dön

Nöro Linguistik Programlama Eğitimi

Nöro Linguistik Programlama Eğitimi

Bilinçaltımızda geçmişten günümüze yaşadığımız deneyimler, alışkanlıklar, tepkiler ve daha aklınıza gelebilecek her şeyin bir bütünüdür. Çünkü bu yaptığımız şeyler beynimize kodlanmış ve aslında bizler farkında olmasak da otomatik olarak ortaya çıkan durumlar olmaktadır. Bu alışkanlıkları ve davranış özelliklerini inceleyen ve asıl karşılığı sinir sistemi programlama dili olan Nöro Linguistik Programlama bu yönde etkili çalışmaların yapıldığı bir teknik olmaktadır. Nöro Linguistik Programlama Eğitimi ile insanların bu davranışları ve tepkileri üzerinde çalışmalar yapılması ve analiz yapılarak çözüm üretebilme yetisi kazanma amaçlanır. Yani bu eğitimi aldığınızda bir insanın herhangi bir olay karşısında verdiği tepkiyi analiz edebilir ve kişinin tepkisinin normal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca eğer kişinin vermiş olduğu tepkide yanlış veya olmaması gereken bir durum söz konusu ise, sorunun kaynağını ve kişinin bilincinde kayıtlı olan sorunlu kodu tespit edebilir ve bunun yerine olması gereken kodu ekleyebilirsiniz. Bu aşamada NLP tekniği ile birlikte EFT tekniği kullanılır ve olumsuz kodlar olumlu kodlara dönüştürülür.

Nöro Linguistik Programlama Eğitimi kişilere birçok yetenek ve faydalı bir hizmet verme imkânı tanımaktadır. Başta kendinize olmak üzere bu eğitim ile çevrenizdeki insanlara veya mesleki olarak birçok insana yardımcı olabilirsiniz. Öncelikle bu eğitim ile kendi hayatınızı düzene soktuğunuzu ve beyninizdeki yanlış kodlamalardan kurtulduğunuzu hayal edin.  Bu son derece mükemmel ve sizini hayatınızı değiştirecek bir gelişme değil mi? Bu son derece mükemmel ve olumlu değişim imkânsız değil ve yalnızca bu konuda alınacak olan eğitim ile rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Böyle bir eğitimi nereden nasıl alacağınızı bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, tam adresinde olduğunuzu söyleyebilirim. Çünkü sizlere bu konuda hem tedavinin uygulanması hem de gerekli eğitimin verilmesi konusunda yardımcı olmaktayım.

Nöro Linguistik Programlama Eğitimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sizlere sunmuş olduğum bu önemli ve hayati değere sahip olan program ile ilgili daha doğrusu programa ilişkin olarak sunulan eğitim ile ilgili bilinmesi gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır. Nöro Linguistik Programlama Eğitimi ile ilgili olarak bilinmesi gereken ve katılması gereken kişiler için aydınlatıcı niteliklere sahip önemli konular bulunmaktadır. Şöyle ki;

  • Öncelikle programa isteyen herkes katılabilir ve programı tamamlayarak başarılı bir NPL terapisi uygulayabilir hale gelebilirsiniz.
  • Programın amacı öncelikle kendi üzerinizde doğru kodlama yapabilmek ve başarılı olmaktır.
  • Eğitim ortalama 4 gün 16 saat gibi bir süre olmaktadır.
  • Eğitim programının içerisinde birçok önemli konu ve ders bulunmaktadır. Bu dersleri başarılı bir biçimde aldıktan ve programı tamamladıktan sonra yakınlarınıza ve kedinize yardımcı olabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım