Radyestezi Nedir?

Blog geri dön

Radyestezi Nedir?

Radyestezi Nedir?

Günümüzde birçok şeye ulaşmak teknoloji ile çok basit ve mümkün gibi gözükse de aslında teknolojiden bile çok daha önemli bir şey vardır. Evrende enerji diye bir şey vardır ki bugün üretilen ve geliştirilen tüm teknolojilerin çok önündedir. Sahip olduğumuz enerji ile her şeyi mümkün kılabilir ve her konunun üstesinden gelebiliriz. Bunun için ihtiyacımızı olan tek şey, sahip olduğumuz enerjiyi doğru yönetmek ve doğru yönlendirebilmektir. Ancak bunu başarabildiğimizde sahip olduğumuz enerji ile her şeyi mümkün kılabiliriz. Mesela enerjiyi doğru yöneterek ve evren ile bütünleşerek bir altın madenini bulabileceğinizi söylesek veya bir gömüyü. Bu oldukça dikkat çekici olurdu eminiz ki. Radyestezi yöntemi ile bunu yapmak son derece kolay ve olağan bir durumdur. Radyestezi nedir ve tam olarak nasıl istediğimiz şeyin yerini tespit etmemizi sağlar bundan bahsetmek istiyoruz.

Radyestezi oldukça geçmişe dayanan ve bir şekilde maddelere yoğunlaşarak yerlerini tespit etmeye yarayan bir yöntemdir. Radyestezi nedir sorusunun cevabı kısacası evrende yer alan enerjiyi hissetmek ve buna yoğunlaşarak yerini öğrenmek istediğiniz her şeyin yerini tespit edebilmektir şeklinde olabilir. Radyestezi yöntemi çok eski yıllarda keşfedilmiş ve M.Ö. varlığını sürdüren toplumların keşfettiği bir yöntemdir. Hatta yapılan kazı çalışmalarında Mezapotamya’da duvara çizilmiş bir çubuk resmi bulunmuştur. Bu çubuk Radyestezi tekniğinde kullanılan çubuk ve sarkaçlara benzeyen ve o amaçla kullanıldığı düşünülen bir çubuk olmaktadır. Benimle iletişime geçtiğinizde hem bu yöntemin uygulanması hem de bu yönteme ilişkin gerekli eğitimlerin alınması hususunda sizlere yardımcı olmaktan keyif duyacağımı belirtmek isterim.

Radyestezi Tekniği ile Neler Bulunur?

Radyestezi tekniğini yalnızca su bulmak, gömü bulmak gibi düşünmeyin. Bunun dışında birçok alanda etkili olan bir yöntemdir. Radyestezi nedir sorusundan sonra en çok merak edilen soru olan tam olarak ne işe yarar sorusuna cevap vermek istiyoruz. Danışmanlarıma uyguladığım da son derece olumlu geri dönüşler aldığımız bu teknik ile bulunabilen ve üzerinde çalışma yapılabilen konular şu şekildedir;

  • Su ve benzeri maddelerin yerinin tespit edilmesinde kullanılır.
  • Vücutta hastalıklı bölgelerin tespit edilmesinde ve olağan bir durum var ise bunun anlaşılmasında kullanılır.
  • Çevrenizde bulunan kötü enerji ve kötü ruhların tespiti ve hayatınızdan çıkarılması konusunda yardımcı olur.
  • Genel olarak negatif enerjinizi ve bilinçaltınızı meşgul eden düşünceleri yok etmede kullanılır. Çakra temizliği olarak da adlandırılabilir.
  • Dünyaya geliş görev sayımız da bu yöntem il kolaylıkla bulunabilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım