Radyestezi Sarkacı Nasıl Yapılır?

Blog geri dön

Radyestezi Sarkacı Nasıl Yapılır?

Radyestezi Sarkacı Nasıl Yapılır?

Radyestezi yönteminin etkili bir biçimde işe yaraması ve amacını gerçekleştirmesi için gerekli olan rasyestezi sarkacı, işlemin en önemli aracıdır. Yüzyıllardır kullanılan bu yöntem de çubuk veya sarkaç adı verilen bu parça kullanılmıştır. Hatta yapılan araştırmalar da buna dair önemli kalıntıların bulunmuş ve çok eski zamanlarda bile kullanıldığını göstermiştir. Bu sarkaç genellikle ağaç dalından yapılan ve çatal diye adlandırılan bir şekle sahip dal parçasıdır. Radyestezi sarkacı nasıl yapılır konusunda daha ayrıntılı bilgi verecek olursak.  Sarkaç ile ilgili diğer bilgiler ve nasıl yapıldığına dair genel olarak ipuçları şu şekildedir;

  • Sarkacın ideal uzunluğu ortalama 45 cm uzunluğunda olmaktadır. Ancak boy konusu sarkacın doğru çalışması veya etkili olması üzerinde çok önemli bir etken değildir.
  • Sarkaç ile ilgili en önemli konulardan biri hangi ağaçtan yapıldığıdır. Her ağacın dalından yapılmayan bu sarkaç için kullanılacak olan salkımsöğüt, fındık veya kavak ağacı olmaktadır.
  • Sarkaç olarak kullanılacak olan çubuğun boyu önemli değildi ancak iki çatalın ucunun uzunluğunun aynı olması önemlidir.
  • Sarkaç olarak kullanılan parçanın illa bu koşullara uygun bir dal parçası olmasına gerek yoktur. L biçiminde başka bir parça ile de bu teknik uygulanabilmektedir. Burada sarkaç yalnızca bir araçtır önemli olan kişinin bulmak istediği maddeye tam konsantre olmasıdır.

Radyestezi sarkacı nasıl yapılır konusunda kafanıza takılan herhangi bir durum kalmadığını düşünüyoruz ve biraz da bu sarkaç ve radyestezi yöntemi ile neler yapılabilir bundan bahsetmek istiyoruz.

Radyestezi Sarkacı Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar?

Yukarıda Radyestezi sarkacı nasıl yapılır konusundan detaylı olarak bahsettik ve asıl konu olan bu sarkacın ne işe yaradığı konusuna değinmek de istiyoruz. Çünkü Radyestezi ile ilgili en önemli konu aslında bu yöntem ile kişilerin bulmak istediği maddeleri veya kötü ruh ve enerjileri bulabilmesidir. Bunun için sarkaca ihtiyaç vardır ancak bununla birlikte kişinin tekniği bilmesi ve konsantre olması son derece önemlidir. Bu yöntem ile rahatlıkla kişiler istedikleri maddelerin yerini bulabilir veya kötü enerjiden kurtulabilirler. Ayrıca bu yöntem ile çarka temizliği yapılır ve kişilerin dünyaya geliş görev sayıları tespit edilir. Bu yöntemin sağlamış olduğu faydalardan yararlanmak ve yönteme ilişkin daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilir ve bu konuda yaptığım çalışmaları inceleyebilirsiniz. Sizlere de bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım