Refik Korkmaz Bilinçaltı Mucizeler Eğitimi

Blog geri dön

Refik Korkmaz Bilinçaltı Mucizeler Eğitimi

Refik Korkmaz Bilinçaltı Mucizeler Eğitimi

Bilinçaltı mucizeler eğitimi veren ve bu felsefenin kurucusu olan Refik Korkmaz, lisans eğitimini Türk Dili ve Edebiyatı üzerinde tamamlamıştır. Edebiyat ile ilgili yaptığı araştırmalar sonucunda mitoloji ve mitolojik karakterler ile ilgili araştırmalardan yardım almış ve bunlardan yola çıkarak yepyeni bir oluşum ortaya çıkarmıştır. Çin, Yunan, Türk, Hint, Arap ve İran kültürlerini inceleyen ve geçmiş zamanlarda bu konular ile ilgili yapılan çalışmaları araştıran Korkmaz, bu kültürler arasında ayrıca karşılaştırmalar yapmıştır.  Bugün Refik Korkmaz bilinçaltı mucizeler eğitimi başta ülkemizde olmak üzere dünyanın birçok farklı bölgesinde verilen ve binlerce insana ulaşan bir öğreti olmuştur.

25 yıllık zorlu ve yoğun bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan Refik Korkmaz bilinçaltı mucizeler eğitimi ile bugün insanlar yepyeni bir bilinçaltı dili geliştirerek, insanlar üzerinde iyileştirici ve daha pozitif olmak üzerine çalışmalar yürütmektedir. Kişiler bu eğitimle hem kendileri için şifa kaynağı hem de sahip oldukları sertifika ile başkaları için şifa kaynağı olabilmektedir. Öğretinin en önemli faydalarından biri hastalıklar üzerinde çok ciddi bir iyileştirici etkiye sahip olmasıdır. Bilinçaltı mucizeler dili olarak da adlandırılan bu yöntemi isteyen herkes öğrenebilmekte ve hem kendi hem başkaları üzerinde etkili bir şekilde kullanabilmektedir. Tam yoğunlaşma ve dikkat gerektiren bu eğitimi ciddiye alıp gerektirdiği tüm sorumlulukları yerine getirdiğinizde sizler de bu mucizevî dili rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu konuda danışmanlarıma sonuna kadar yardımcı olmaktayım ve bu konuda gerekli eğitimleri de sunmaktayım. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir.

Refik Korkmaz Bilinçaltı Mucizeler Eğitimi Aşamaları

Önemli bir şifa kazanma aracı olan Refik Korkmaz bilinçaltı mucizeler eğitimi alınırken, öğrencilerin tamamlaması gereken 3 aşama bulunmaktadır. Öğrenciler her aşamayı 1 günde almakta ve doğal olarak eğitim toplam 3 gün sürmektedir. Aslında böylesine önemli bir eğitimin yalnızca 3 günde tamamlanabiliyor olması birçok açıdan çok önemlidir. Eğitimin aşamaları şu şekildedir;

  • İlk gün katılımcılar bilinçaltı dilini öğrenir ve hemen öncelikle kendi hayatlarında kullanmaya başlayabilir. Ayrıca günün sonunda kişilere buna dair sertifika verilir.
  • İkinci günün konusu mucize ötesi enerjisi olmaktadır. Bu ilk gün öğrenilen dilin daha etkili ve birlikte kullanılabilmesi için önemlidir.
  • Son gün ise Refik Korkmaz’dan eğitim alınır ve katılımcılara eğitmen sertifikası verilir.

Bilinçaltı mucizeler eğitimi konusunda bende eğitim vermekteyim ve bu konuda ayrıca her türlü yardımcı olmaktayım.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım