Reiki Enerjisi Hakkında Bilinmeyenler

Blog geri dön

Reiki Enerjisi Hakkında Bilinmeyenler

Reiki Enerjisi Hakkında Bilinmeyenler

Sürekli ismini duyduğumuz reiki enerjisinin ne olduğunu ve nereden geldiğini hiç düşündünüz mü? Reiki enerjisi sonradan var edilen veya bir şekilde ortaya çıkarılabilen bir enerji değildir. Reiki evrende hâlihazırda bulunan bir enerjidir. Sadece bu enerjinin farkına varan ve bu enerji ile bütünleşebilen insan az olduğu için insanlar sonrada ortaya çıkarıldığına inanmaktadır. Reiki enerjisi hakkında bilinmeyenler çok fazladır ve bu sebeple de birçok insan bu muhteşem deneyimden yararlanamamaktadır. Sunmuş olduğum reiki seansları ile öncelikle kişilerin bu yöntem ile ilgili bildiği yanlış bilgileri düzeltiyorum. Reiki hakkında asıl bilinmesi gereken bilgileri aktardıktan sonra terapiye ve genel olarak seanslara daha sağlıklı bir şekilde başlıyoruz. Böylece seanslardan maksimum düzeyde fayda sağlıyoruz.

 Reiki öğretisi ilk olarak Tibet’te ortaya çıkmış ve günümüzde tüm dünyaya yayılmıştır. Reiki hakkında bilinen çok fazla yanlış ve fazla bilgi kalabalığı vardır. İnsanların arasında ve internette yer aşan forumlardan yayılan bu yanlış bilgileri Reikinin amacından uzaklaşmasına neden olmuştur. Yeniden amacına yaklaşması ve yeniden şifa olması için Reiki enerjisi hakkında bilinmeyenler ortaya çıkarılmalı ve yanlış bilgiler ortadan kaldırılmalıdır.

Reiki Enerjisi Hakkında Bilinmeyenler ve Gerçekler

Reiki enerjisi son derece önemlidir. Çünkü birçok hastalığın tedavisinde etkili ve son derece onarıcı bir etkiye sahiptir. Ancak bunun için öncelikle reiki öğretisi keşfedilmeli ve doğru bir şekilde öğrenilmelidir. Bu konuda yardım almak için beni tercih ettiğinizde son derece başarılı bir huzur yolculuğuna çıkacağımızı rahatlıkla belirtebilirim. Benimle iletişime geçin ve bu konuda birlikte önemli çalışmalar yürütelim. Reiki enerjisi hakkında bilinmeyenler neler ve tam olarak bu öğreti nasıl insanlara şifa sağlıyor bundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle reiki enerjisi yaratıcının bizlere sunmuş olduğu ve sonsuz şifa kaynağı olan bir enerjidir.
  • Reiki enerjisi sonsuzdur ve sürekli olarak kendini yenileyen bir enerjidir.
  • Reiki enerjisinin kaynağı sonsuz sevgi, huzur ve sükûnet olmaktadır.
  • Reiki enerjisinin sonsuz bir şifa kaynağı olduğu 1900’lu yıllarda ortaya çıkmıştır. O tarihlerden günümüze kadar da kullanılmaya devam etmiştir.
  • Reiki ismi, şifa kaynağı olduğunu keşfeden ve bugün milyonlarca insanın faydalanmasına vesile olan Usui Reiki olarak anılmasının nedeni olan Dr. Mikao Usui adlı Japon’dur.
  • Reiki enerjisinin özü sonsuz ışık olarak kabul edildiğinden dolayı bu öğretiyi insanlara öğreten kişilere daha doğrusu bu kişiler kendilerine ‘’Işığın Elleri’’ adını vermektedir.
  • Reiki enerjisi kişiler arasında aktarılırken, asla kişileri tehlikeye sokan bir durum ortaya çıkmaz. Çünkü kişiler kendi enerjilerini değil evrende başıboş gezen sınırsız enerjiyi başkalarına aktarır ve bu süreçte yalnızca bağlantı görevi görür.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım