Rüyalar Sayesinde İyileşmek Mümkün Mü?

Blog geri dön

Rüyalar Sayesinde İyileşmek Mümkün Mü?

Rüyalar Sayesinde İyileşmek Mümkün Mü?

Rüyalar kişilere birçok şeyin habercisi olabilir ki, bunlardan biri de hastalıklar ve bedeninizde genel olarak var olan olumsuz durumlardır. Geçmişin yükleri ve gelecek kaygısı birçoğumuzun sürekli olarak rüyasına girmekte ve bizlerde genellikle yalnızca kötü bir rüya gördüm diyerek bu konuyu geçiştirmekteyiz. Ancak bu davranışımız aslında bizlere oldukça zarar verebilecek ve bir rahatsızlık veya olumsuz bir durum önlenebilecekken, bu fırsatı kaçırdığımız anlamına gelir. Rüyalar sayesinde iyileşmek mümkün mü ve mümkün ise bu nasıl olabilir oldukça ilgi çekici bir konudur diye düşünüyorum. Mucizeler inanır mısınız veya şöyle soralım bazı şeylerin insana rüyalar yardımı ile haber verildiğine inanır mısınız? Eğer inanmıyorsanız bugünden itibaren inanmanız gerekiyor. Çünkü rüyalar ile iyileşmek daha doğrusu rüyalar vesilesi ile tedavi olmanın yolu öncelikle rüyaların etkisine inanmaktan geçer. Bununla beraber benimle geçireceğiniz seanslar ile hastalıklarınızı önceden öğrenebilir ve rüyaların iyileştirici etkisinden faydalanabilirsiniz.

Rüyalar sayesinde iyileşmek mümkün mü sorusuna geri dönecek ve konu ile ilgili daha detaylı bilgi verecek olursak. Öncelikle rüyalar ile hastalıklara dair veya ileride yaşayacağınız hastalıklara dair ipuçları elde edebilirsiniz. Yani rüyalar başınıza gelecek olan hastalıkların habercisi olabilir ve doğru yorumlandığı zaman bu hastalıklar önlenebilir veya gerekli önlemler alınır. Bu da dolaylı olarak rüyalar sayesinde iyileşmeyi mümkün kılar. Bunun dışında rüyalar geçmişte yaşadığınız ve farkında olmadan bilinçaltınıza attığınız olumsuzlukları da ortaya çıkarır. Bilindiği gibi kişilerin yaşadığı rahatsızlıkların çoğu bu bilinçaltına attıkları kötü anılardan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bunların tespiti ve buna dair kişilerin çözüm bularak bu konuları aşmaları da hastalıkları önleyebilmektedir. Rüyaların görüldüğü saatler son derece önemlidir ve özellikle seanslar sırasında bu bilgiye son derece dikkat edilir.

Rüyalar Sayesinde İyileşmek Mümkün Mü ve Nasıl Bir Etkiye Sahip?

Bu konu birçok insanı ilgilendiren ve aslında birçok insanın bilmesi gereken bir konu olmaktadır. Rüyalar sayesinde iyileşmek mümkün mü sorusunun cevabı herkese hitap eden ve herkesi ilgilendiren bir cevaptır. Sonuçta herkes hasta adayıdır ve herkesin günün birinde böylesine mucizevî şeylere ihtiyacı olacaktır. Rüyalar hastalıkların önceden tespit edilmesi ve buna karşın önlemler alınmasını sağlar. Ayrıca birçok psikolojik rahatsızlığında nedeninin size sunar ve yine dolaylı olarak hastalığın sebebini ortaya çıkardığı için çözümü de beraberinde getirir. Tabi bu doğru kişilerden yardım almanız halinde mümkün olan bir durumdur. Ben bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktan keyif duymaktayım.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım