Ruhun Pusulası

Blog geri dön

Ruhun Pusulası

Yaşamın yeni tasarımı: Spiritüel yaşam koçluğu/ruhsal şifacı, sadece ruha değil, hayatın her alanında insanlara farkındalık, konfor ve güven aşılayan bir olgudur. Dogru olarak kullanıldığında yani profesyonel ellerde ise insanlara kolaylıkları, şifayı, enerjiyi, mutluluğu ve hayatlarına dair ne varsa sunmaktadır. Bu alanda yapılan çalışmalar insanların yaşam etkinliklerine ve yaşam amaçlarına götüren güvenilir bir kılavuzdur.
Bu kılavuzlukta amaç; doğru enerjiyi, sinerjiyi aktarıp kişinin aurasında ve ruhunda istenilen dinamiğe ulaşmayı hedeflemektir.

Spirütüel /ruhsal şifacının hedef kitlesi diye bir şey söz konusu değildir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar da gösteriyor ki; hayatın her alanında, her dalda, her konumda insanın ihtiyacı olan herşeyi sunmaktadır.
Ruhun bulanıklığı, dağınıklığı, auranın kirliliği insan hayatında bir çok negatif sonuçlar doğurmaktadır. Bunlar, ruhsal ve fiziksel hastalık olarak kendini göstermektedir.
Aldığımız akademik eğitimler ile spiritüel alanda ilerlememize devasa boyutlar kazandırmaktadır. Bu da çalışma alanımızı oldukça genişletmekte ve istenilen mucizevi sonuçları elde etmemize olanak sağlamaktadır.
Bazı insanlar bir ömür diyebileceğimiz zaman diliminde bir çok ruhsal vampirlerin pençesine düşüp,her yerde dertlerine çare ararken, bazı insanlar ise hiç tanımadıkları hastalıklarla tanışarak, yönünü kaybetmiş ve hatta pes etme noktasına gelip ölümle burun buruna gelmişlerdir. Yaptığımız bu çalışmalar bazen insanlara hayatı sil baştan başlatarak yeni konumlarına adaptasyonlarında kolaylaştırıcı olmaktadır.
Sil baştan başlama noktasına getirdiğimiz bu danışanlar hayatlarını tekrar gözden geçirme ve derslerini alma niteliklerini geliştirdikleri için yaşama hevesleri, arzuları ve amaçlarıyla donanmanın da ne demek olduğunu öğrenmektedirler.
Bunu öğrenen kişi tekamül yolculuğunu en bilinçli hale gelerek sonsuz ruh, sonsuz varlık olma yoluna kendini en hazır hale getirmiş oluyor tabi.
Spiritüel /ruhsal şifacı, her daim yenilikçi ve her daim ilerlemeye ve genişlemeye uygun bir sistematiğe sahiptir. Hiç durmaksızın üzerine katarak ilerlediğimiz bu yolda gerekli dinamiği insanlara sağlamayı amaçlar. Yol böyle iken başarı ve yüksek performans kaçınılmaz olmaktadır. Bu noktada Ruhsal şifacılığın tam anlamı bu olmaktadır; “ruhun şifa bulması”. Ruh şifa bulursa hayat bulur, beden şifasına kavuşursa can bulur. Sadece akademik bilgi yeterli değildir. Enerjiyi karşı tarafa geçirdiğimiz anda şifa kapıları açılmaya başlar. Başlayan şifa, yaptığımız teknik ve spiritüel çalışmalarla olgunluk kazanarak tam yerini bulmaktadır
İnsanların sorunları çözümü adına, kullanılan teknikler en çok 3. gözün can bulduğu, aktif olduğu ruhun dizaynıdır ki; Kesin sonucu verir.
Sorunu olan insan, şifasını bulmadan o alandan ayrılamaz. O alanı biz özel olarak tasarlayarak sunuyoruz insanlara. İster telefon, ister online, isterse bire bir yaptığımız seanslar sonuca kolaylıkla ulaştırmaktadır.
Kanser hastalarının, büyülenmiş ruhların, hayata adapte olamayan kalplerin rehberi olan ruhsal şifacı insanlara kendi hayatlarını kendi ellerine sunarak sonucu görmelerine tanıklık eder. İnsanlığın en büyük ihtiyacı ve gereksinimi olandır; Kendi pusulanız.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım