TDM’nin Günlük Hayattaki Yeri

Blog geri dön

TDM’nin Günlük Hayattaki Yeri

TDM’nin Günlük Hayattaki Yeri

Titreşimle dönüşüm metodu herkese kendi hayatını yönetme ve daha kaliteli bir yaşam sürebilme hatta hayallerine kavuşabilme imkânı sunmaktadır. Herkesin fayda sağlayabileceği gibi özellikle şifacılar, astrologlar ve bilinçaltı inançları ile çalışanlar bu yöntemi sıklıkla tercih etmekte, kullanmakta ve faydasını görmektedirler. TDM’nin günlük hayattaki yeri o kadar önemlidir ki, hayatımızdaki durumlar ve olayları en rahat şekilde dönüştürebilme, doğal ve kolay yoldan olumsuz duygulardan kurtulma, olumlu yüklemeler yapma, bilinç ve bedende derin dönüşümler yapma, kalıplaşmış olumsuzluklardan arınma ve hayat dengeleme bu metotla öğrenilmektedir. Benimle iletişime geçerek bu konuda düzenlediğim seanslara ve terapilere katılabilir ve sizlerde şifaya kavuşabilirsiniz.

Bilinmektedir ki yeryüzünde var olan her şeyin bir enerjisi vardır. Bilinçaltı tüm bu enerjileri algılar ve kullanır. Peki bu enerjileri bilinç nasıl kullanır? Her enerjinin bir akış yönü vardır ve bu yönler enerji akışı kadar önemlidir. Enerji akışının yönü bilinçaltımızdaki olumlulukları ya da olumsuzlukları tetiklemektedir. Bu enerji akış yönünü belirleyebilmek ve bunu kontrol edebilmek, isteklerimizi bize çekebilmek açısından son derece önemlidir. Titreşimlerle dönüşüm metodu olumsuz düşünceleri silmek, inançları yok etmek yerine onları değiştirmek ve onları doğru yöne kanalize etmek üzerine çalışmaktadır. Bilinçaltındaki enerji titreşimdir. Titreşiminde bozukluk olan enerji olumsuz ve sizi olumsuz yönde etkileyecek bir etkendir. Bu enerjiyi dönüştürdüğümüz de bozukluk ortadan kalkar ve olumsuzlar olumluya dönüşür. Bu nedenle TDM’nin günlük hayattaki yeri son derece önemlidir.

TDM’nin Günlük Hayattaki Yeri Nedir ve Bu Tedavi ile Neler Mümkündür?

Titreşimle dönüşüm metodu sayesinde enerjinizi yönetebilirsiniz. Enerjinizi yönetmek sayesinde yeni bakış açılarına sahip olursunuz, hayat felsefenizi değiştirir, yeniliklere ve yeni öğrenimlere açık olursunuz.  Enerjinizi yönetebilmek duygu, düşünce ve inançların enerjileri üzerinde etkili olabilmek anlamına geldiğinden olumsuz duygu, düşünce ve inançlardan kurtulabilir, onların enerji yönünü değiştirerek olumlu birer duygu, düşünce ya da inanç olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede yaşam enerjiniz yükselir, daha mutlu ve daha yaratıcı olursunuz. Bilinç ve bilinçaltınızı olumsuzluklardan temizleyebilir, istekler, dilekler ve yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Psişik konulara alakanız varsa, evrende var olan her şeyle bağlantı kurabilirsiniz. İşte TDM’nin günlük hayattaki yeri herkes için bu kadar önemlidir. Bunun bilinci ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayım.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım