Thetahealing Nedir?

Blog geri dön

Thetahealing Nedir?

Thetahealing Nedir?

Theta çok derin bir gevşeme durumudur. Bu nedenle gece derin uykudayken ya da çok derin bir hipnoz sırasında theta denilen dalga boyuna girebiliriz. Bu durumda bilinçaltıyla kolayca bağlantı kurulabilir. Bilinçaltına müdahale edilerek olumsuz düşünceler, problem kaynakları ve hastalık nedenleri bu dalga boyutunda kolaylıkla değiştirilebilmektedir.  0-6 yaş aralığındaki çocukların beyin dalgaları theta durumundadır. Bu nedenle bu yaş grubunda inanç, duygu, düşünce, korku gibi şeyler şekillenmektedir. Theta’nın ne olduğunu kavradığımıza göre artık thetahealing nedir buna bakabiliriz.

Thetahealing bilinçaltına inerek duygu, düşünce ve inançlarda değişiklik yapmak için uygulanan bir tekniktir. Bu teknikle basit ve çok yönlü bir çalışma yapılabilmekte,  çok hızlı sonuç alınabilmektedir. Derin ve güçlü bir meditasyon ve duaları birleştirerek evrendeki yaşam enerjisini kullanmak ve bilinçaltına müdahale ederek burada değişimler yapmak mümkündür. Bu teknik ile inanç, duygu, düşünce ve deneyimlerimizle ilgili ani değişiklikler yapabilmemiz mümkündür. Fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebilir, evrende var olan bilgi ve yaratıcılığı kendimize yükleyebiliriz. Görüldüğü üzere thetahealing nedir sorusunun cevabı, beyin dalgalarının derin bir trans halindeyken duygu, düşünce ve inançları değiştirme yöntemidir.

Thetaheading Nedir ve Ne İşe Yarar?

Meditasyon tekniklerinde ya da bilinçaltında müdahale tekniklerinde olumlama söz konusudur. Olumlama, yapılan işleme inanma ve belirli bir süreyle hedeflenen şey için tekrarda bulunma gerektirmektedir. Oysaki thetahealing yönteminde kök inanca direkt olarak müdahale yapıldığı için arzu edilen şeyler tek bir seferde his olarak sizlere yüklene bilinmektedir. Görüldüğü gibi thetahealing, bilinçaltı terapi tekniğidir. Bu teknikle bilinçaltı temizliği yapılabilir. Nesillerden aktarılan travma, şok, acı ve sizi olumsuz yönde etkileyen duygular bilinçaltından silinip, bunların yerine pozitif ve olumluları yüklenebilir. Bilinçaltının doğru ya da yanlış kodlaması yoktur. Düşündüğünüz şey her ne ise, onu size çeker. Olmamasını temenni ettiğiniz şeyi aklınızdan geçirdiğinizde ve düşündüğünüzde, bilinçaltı aklınızdan geçirdiğiniz bu şeyi gerçekleştirmek için çaba sarf etmeye başlar.

Daha önce deneyimlemiş olduğunuz ya da önceki nesillerinizden deneyimlenmiş olan şeyler bilinçaltı yoluyla aktarılmaktadır. Bilinçli olarak isteklerimiz ve bilinçaltında bulunan inanç ve düşüncelerimizin birbiriyle çatışması, istediğimiz hayatı şekillendirmemizi imkânsızlaştırır. Bu nedenle bilinçaltındaki olumsuzlukları silmek, onların yerine olumluları yüklemek, bilinçaltındaki deneyim ve bilinç üstündeki isteklerle örtüşeceği için bize mutlaka sağlığı, huzuru, başarıyı getirecektir. Bu nedenle de Thetahealin nedir diye araştıran siz değerli okuyucu için, yaşamınıza yeni bir yön vermenin en kısa yoludur cevabını vermek doğru olacaktır. Ayrıca bu konuda cevaptan çok daha fazlasına ihtiyacınız var ise yapmanız gereken tek şey benimle iletişime geçmek ve bu konuda benden yardım almaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım