Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nasıl Uygulanır?

Blog geri dön

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nasıl Uygulanır?

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nasıl Uygulanır?

Bu metodun ana çıkış noktası enerjidir. Evrendeki her şeyin bir enerjisi olduğuna ve bu enerjinin yönlendirilebilir olduğuna inanılan metod da enerjiyi kontrol etme, yönlendirme ve enerjinin akış yönünü değiştirme üzerine çalışılmaktadır. Titreşimle dönüşüm metodu nasıl uygulanır yani enerji nasıl kontrol edilir, enerjinin akış yönü nasıl değiştirilir? Enerji akışının beş yönü vardır ve bu yönler elementlerle simgelenir.

  • Su; enerjinin aşağıya akışıdır ve bu element güven ve gerçeklikle ilgili konulardan sorumludur.
  • Ağaç; enerjinin yukarıya akışıdır ve bu element gelişim ve farkındalıktan sorumludur.
  • Ateş; enerjinin etrafa yayılmasıdır. Sevgi, yaratıcılık, kendini ifade etme ve mutluluktan sorumludur.
  • Toprak; diğer enerjilerin akışının temelidir ve her alanda denge sağlar.
  • Metal; enerjinin emilimidir. Dayanıklılık, güç ve iradeyi sağlar.

Danışmanlarıma sunmuş olduğum bu terapi yöntemi ile onların hayatını değiştirmeyi ve tamamen farklı bir yöne çevirmeyi vaat ediyorum. Sizlerde benimle iletişime geçerek bu imkândan faydalanabilirsiniz.

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nasıl Uygulanır veya Nasıl Uygulanmalıdır?

Titreşimlerle dönüşüm metodu olumsuz duygu, düşünce ve inançları başka yöntemlerde olduğu gibi yok etmek yerine onları değiştirmek ve onları doğru yöne kanalize etmek üzerine çalışmaktadır. Böylelikle sonuçlar çok daha çabuk elde edilebilir, amaçlara çok daha çabuk ulaşılabilir. Bilinçaltındaki enerji titreşimdir. Titreşiminde bozukluk olan enerji olumsuzdur. Bu enerjiyi dönüştürdüğünüzde, bozukluklar ortadan kalkar. Titreşimle dönüşüm metodu nasıl uygulanır sorusunun cevabı bu kadar açık ve net olarak verilebilmektedir. Titreşim dönüşüm metodu ile enerjinizi yönetebilmek, enerjinizi yönetmek sayesinde de yeni bakış açılarına sahip olmak mümkündür. Olumsuz inançlardan kurtulmak, yaşam enerjinizi yükseltmek, daha mutlu ve daha yaratıcı olmak, bilinçaltını temizlemek ve yaşam kalitesini artırmak mümkündür.

Uygulamalarda metot hakkında genel bilgiler verilir. Hayatımızdaki durumları ve olayları en rahat şekilde dönüştürebilme imkanı tanınır. Doğal ve kolay yoldan olumsuz duygulardan kurtulma teknikleri, olumlu yüklemeler yapma, bilinç ve bedende derin dönüşümler yapma, kalıplaşmış olumsuzluklardan arınma, hayat dengeleme öğretilmektedir.  Enerji,enerji akışı, enerji akışının prensipleri, enerji akışı yönleri, sezgilerin açılması ve enerji dengesi üzerine çalışılır. Kas testi ile bilinçaltında depolanmış inanç ve duyguların sizi nasıl etkilediğine yönelik bir çalışma yapılır. Sizin için doğru olan bir şey söylediğinizde veya düşündüğünüzde bilinçaltınız pozitif titreşim sağlar ve kas kuvvetlenir. Doğru olmayan bir şey söylediğinizde ise negatif titreşim olur ve kas zayıflar. Böylece size yöneltilen sorulara verilen cevapların bilinçaltındaki yanıtları bulunur. Bu doğrultuda inanç çalışması, DNA aktivasyonu ve duyguların yaratılması üzerine çalışmalar yapılır. Titreşimle dönüşüm metodu nasıl uygulanır diye merak edenler için rahimdeki bebeğe sevgi göndermekten ruh ve kalp tedavisine, koruyucu melekler ile iletişime geçmekten ölmüş aile büyükleri ile iletişime geçmeye hatta güç hayvanı ile iletişime geçmeye imkân tanıyan bir yöntemle karşı karşıya olduklarını görmek büyük bir etki yaratacaktır.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım