Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nedir?

Blog geri dön

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nedir?

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nedir?

Evrendeki her şeyin bir enerjisi vardır. İnsanların, eşyaların, bitkilerin, düşüncelerin… Farklı kültürlerde ve inanışlarda bu enerjinin adı farklı isimlerle adlandırılır. Fakat özünde tüm düşünceler enerjinin gücüne inanmaktadır. Bu nedenle enerji akışı son derece önemlidir. Enerji akışının yönünü belirleyebilmek ve bunu kontrol edebilmek, isteklerimizi bize çekebilmek açısından son derece önemlidir. Bu kontrol de ancak enerji titreşimleriyle mümkündür. İşte bu nedenle titreşimlerle dönüşüm metodu nedir diye baktığımızda alacağımız cevap, enerjinin titreşimine inerek ona yön verme çalışmasıdır olacaktır. Bu konuda düzenlediğim seanslara katılarak sizlerde hayatınıza olumlu yönde yön verebilir ve ihtiyacınız olan şifayı bulabilirsiniz.

Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Nedir Neden Önemlidir?

Enerji akışının 5 yönü vardır. Bu 5 yön, 5 bilinci yani 5 elementi yani 5 titreşimi simgeler.  Bu elementlerden her biri kendine özgü bir akış yönüne sahiptir ve bu akış yönü o elemente bazı özellikler kazandırır. Su; enerjinin aşağıya akışıdır ve bu element güven ve gerçeklikle ilgili konulardan sorumludur.  Ağaç; enerjinin yukarıya akışıdır ve bu element gelişim ve farkındalıktan sorumludur. Ateş; enerjinin etrafa yayılmasıdır ve bu element sevgi, yaratıcılık, kendini ifade etme ve mutluluktan sorumludur. Toprak; diğer enerjilerin akışının temelidir ve her alanda denge sağlar. Metal; enerjinin emilimidir ve bu element dayanıklılık, güç ve iradeyi simgeler. Peki ya titreşimlerle dönüşüm metodu nedir bunu cevaplayacak olursak. Titreşimlerle dönüşüm metodu, olumsuz düşünceleri silmek, inançları yok etmek yerine onları değiştirmek ve onları doğru yöne kanalize etmek üzere çalışmakta olan bir çalışmadır. Bilinçaltındaki enerji titreşimdir. Bu titreşimde bozuk olan enerji olumsuz ve sizi olumsuz yönde etkileyecek bir enerjidir. Yani bir diğer adıyla kötü enerjidir. Bu enerjiyi dönüştürdüğümüzde, bozukluklar ortadan kalkar, enerjinin akış yönü değişir ve olumsuz düşünce olumluya dönerek bize olumlu olanı çağırmaya başlar.

Bu dönüşüm danışan ve danışman arasında karşılıklı seanslarla gerçekleştirilir. Bilinçaltında depolanmış inanç ve duyguların sizi nasıl etkilediğine yönelik bir çalışma yapılır. Korkular, inançlar, engeller, gerçekleşmeyen istekler üzerine titreşimlerle dönüşüm metodu nedir sorusunun cevabı net bir şekilde anlaşılabilecek çalışmalar yapılması mümkündür. Bu metodu ile psişik yetenekler geliştirilebilir, bağışıklık sistemi güçlendirilebilir ve beynin daha fazla bölümü kullanılabilir hale getirilebilir. Titreşim metodu ile duyguların yaratılması, şefkat, güven, sevgi, coşku, başkalarına hayır diyebilme, sinir kontrolü gibi duygular öğrenilebilmektedir. Tüm bunlara sahip olma ve yöntemi öğrenmek için benimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
web tasarım